Trimble підтримає студентський конкурс STEEL FREEDOM 2021

14 травня, 2021
Провідний світовий розробник програмного забезпечення для BIM-проектування компанія Trimble сьомий рік поспіль підтримує учасників Національного студентського архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM 2021
#

Trimble надає учасникам конкурсу навчальні відео і відкритий доступ до Tekla Campus для виконання конкурсних проектів. 
Студенти можуть сміливо втілювати архітектурні ідеї за допомогою інструментів для проектування сталевих конструкцій, зібравши команду однодумців.


Щороку компанія Trimble запроваджує в рамках конкурсу окрему номінацію для команд, які на етапі розробки конструктивних рішень використали безкоштовну навчальну версію Tekla Campus. У 2019 році команда-переможець у цій номінації відвідала головний офіс Trimble у Гельсінкі, а у 2020 - кращим командам було вручено річні ліцензії SketchUp Studio для всіх членів команди і майстер-клас від експертів Trimble по застосуванню новітніх технологій в будівництві (Trimble Connect / Rhino / SketchUp).

Для цього студенти виконали проектування сталевих несучих конструкцій каркасу в Tekla Campus та додали до конкурсного проекту принт-скрін загального вигляду моделі Tekla. Ключ до успіху - злагоджена взаємодія в команді та готовність використовувати BIM-рішення!

Конкурс STEEL FREEDOM дає можливість молодим архітекторам і конструкторам заявити про себе, спробувавши свої сили в створенні реальних проектів для замовників з перспективою подальшого працевлаштування у провідних архітекторів України. Виклик, який учасники приймають, вчить головному - працювати в команді і разом досягати результатів.


Конкурс STEEL FREEDOM 2021 стартує 1 вересня, технічні завдання для ознайомлення з'являться на сайті раніше, слідкуйте за анонсами.

Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, місія якої просування сталі, як переважного матеріалу в будівництві і реконструкції об'єктів нерухомості.