ПІДСУМКИ КОНКУРСУ STEEL FREEDOM 2023
 • 17 Закладів Вищої Освіти
 • 122 зареєстрованих команд
  ( 363учасників)
 • 87 поданих проєктів
  ( 275учасників)
 • 79 команд - півфіналістів
  ( 255учасників)
 • 10 команд - фіналістів
  ( 38учасників)
 • 11 команд - призерів
  ( 42учасників)
5
онлайн презентацій конкурсу та зустріч з замовником
8
провідних фахівців в галузі архітектури та дизайну в журі
8
Цікавих відео на Youtube каналі
10
офіційних партнерів
18
медіа- партнерів
2800+
переглядів фіналу
Переможці в категорії Створення проєкту сучасного реабілітаційного центру в Житомирі для військовослужбовців та ветеранів війни
I місце
Мазур Дмитро, Лейбич Софія, Кійко Софія, Іваськів Ярослав, Мицик Олександр. Куратор – Вознюк Леонід. Національний університет «Львівська політехніка»
II місце
Іренкова Софія, Дейнека Віталій, Дяк Віталій. Куратор – Вознюк Леонід. Національний університет «Львівська політехніка»
III місце
Філіпчук Олександра, Тарасюк Анастасія, Рибальченко Ганна, Семенов Ростислав. Куратор – Цюпин Євген. Київський національний університет будівництва і архітектури
Додаткові номінації
Приз Метінвест, АрхОбраз, AVG Group
Іренкова Софія, Дейнека Віталій, Дяк Віталій. Куратор – Вознюк Леонід. Національний університет «Львівська політехніка».
Приз Інтергал-Буд
Ніколаєнко Аліна, Мараховська Марія, Подгорська Олена, Оберкович Михайло, Руденок Ірина. Куратор – Маймескул Олександр. Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова.
Приз Trimble Solution
Яремак Анастасія, Громик Андрій, Галишин Богдан – Національний університет «Львівська політехніка», Гулая Єлизавета – Київський національний університет будівництва та архітектури. Куратор – Вознюк Леонід.
Приз LIRALAND group, BIM Solutions Ukraine
Селецька Наталія – Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Мецгер Марина, Березіна Катерина, Беган Василь – Київський національний університет будівництва та архітектури. Куратор – Давидов Анатолій.
Приз Архіматикаа, AVR development
Філіпчук Олександра, Тарасюк Анастасія, Рибальченко Ганна, Семенов Ростислав. Куратор – Цюпин Євген. Київський національний університет будівництва та архітектури.
Приз AVR development
Гребінник Марія, Закрасняний Дмитро, Вайло Олена, Цегельник Володимир. Київський національний університет будівництва та архітектури.
Приз Метіпол
Капінос Аліна, Шелемех Олександра, Барановська Анжеліна – Київський національний університет будівництва та архітектури, Солошенко Іван – Придніпровська державна академія будівництва та архітектури. Куратор – Фесенко Олег.
Приз GRAPHISOFT CENTER UKRAINE
Труш Анна, Кобзаренко Дар’я, Гольдштейн Каріна, Тригуб Анастасія. Куратор – Дорохіна Ганна. Київський національний університет будівництва та архітектури.
Приз inLab School
Волинський Владислав. Національний університет водного господарства та природокористування.
Приз Rauta
Вислоцький Максим, Тритяк Марко, Рак Антон, Будняк Дзвенислава, Билень Софія. Куратор – Вознюк Леонід. Національний університет «Львівська політехніка».
Приз глядацьких симпатій
Дубина Ольга, Бутко Марія, Сільвестрова Софія, Ваннік Устинія. Куратор – Ганна Дорохіна. Київський національний університет будівництва та архітектури.
Учасники STEEL FREEDOM про конкурс
Дмитро Боровик

STEEL FREEDOM - дуже крутий проект, дякую, що даєте студентам можливість проявити себе, позмагатися один з одним, адже тільки висока конкуренція здатна народити найкращі рішення. Хтось приходить просто на драйвовий фінал, хтось приймає участь, отримує перший досвід роботи в команді, переборює страх сцени і вчиться доносити свої ідеї до публіки. Ми різні, але всіх об'єднує бажання вийти на сцену і отримати свій сталевий двотавр) Бажаю студентам не зупинятися незалежно від результатів, беріться за нові конкурси, прокачуйтесь, щоб наступної осені перевершити всіх і стати новими переможцями Steel Freedom!

Анна Стоянова

Steel Freedom - це конкурс, в якого є не тільки завдання та мета, це конкурс, що має душу, він надихає та заохочує, об'єднує митців, відкриває нові можливості. Цьогоріч мені зі своїми друзями вдалось створити чудову команду, з якою ми пройшли до півфіналу, та це лише початок! Думаю, що для кожного з нас участь в цьому році стала надзвичайним досвідом і, звісно, окрема шана та подяка фіналістам за чудові проєкти та організаторам конкурсу, що, незважаючи на складну ситуацію, зібрались великою архітектурною родиною в одному місці, провели трансляцію та залишили великій кількості учасників, окрім незабутніх спогадів, ще й багато пам'ятних подарунків! Створюйте, відновлюйте та надихайтесь разом зі STEEL FREEDOM! Дякуємо!

Олександра Іщик

Я брала участь в конкурсі SteelFreedom вже вдруге і хочу безмежно подякувати організаторам за таку можливість проявити себе та свої здібності. SteelFreedom - наймасштабніших конкурс для архітекторів в Україні, який наразі існує. І особисто я вважаю, що для студентів дуже важливим є участь в таких заходах, адже, щоб стати хорошим спеціалістом в своїй справі, лише навчання в університеті не достатньо, потрібно постійно саморозвиватися! До того ж дуже цікаво було спробувати, що ж таке працювати в команді (виявилося, що це іноді навіть важче, ніж працювати наодинці)

Олена Іванченко куратор

Вам велика шана, що даєте студентам можливість спробувати свої сили. Це для них дуже добра можливість.

Володимир Вещев куратор

Щиро дякую організаторам конкурсу за стабільність . Респект за те, що за важких умов воєнного стану ви залишаєтесь вірними своїй справі.

Фінал STEEL FREEDOM 2023
Фінал STEEL FREEDOM 2023
Фінал STEEL FREEDOM 2023