ПІДСУМКИ КОНКУРСУ STEEL FREEDOM 2021
 • 15 Закладів Вищої Освіти
 • 135 зареєстрованих команд
  ( 413учасників)
 • 84 поданих проектів
  ( 286учасників)
 • 74 команд - півфіналістів
  ( 255>учасників)
 • 20 команд - фіналістів
  ( 69учасників)
 • 30 команд - призерів
  ( 99учасників)
10
онлайн презентацій конкурсу та 2 зустрічі з замовниками конкурсу
8
провідних фахівців в галузі архітектури та дизайну в журі
9
лекцій провідних архітекторів, експертів ринку та нерухомості
17
офіційних партнерів
11
медіа- партнерів
5000+
переглядів фіналу
Переможці в категорії Створення проекту бізнес-центру у м. Київ (Замовник проекту девелоперська компанія UDP та КАН Девелопмент)
I місце
Боровик Дмитро, Племянник Ростислав, Валявська Єлизавета, Простак Олексій (Київський національний університет будівництва та архітектури)
II місце
Гейдаров Муса Тофік огли, Нагородний Ярослав, Гусак Марія, Шпетна Олександра, Олійник Стефанія (Київський національний університет будівництва та архітектури)
III місце
Подойніцина Вікторія, Клименко Олексій, Лісіцина Інна, Філіпчук Олександра (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Переможці в категорії
Створення проекту культурного центру у м. Київ (Замовник проекту Perfect Group та Riverside Development)
I місце
Мелешко Олена (Київський національний університет будівництва та архітектури)
II місце
Бачинський Данило,Авраменко Олексій, Гаркавенко Діана, Громов Артем (Київський національний університет будівництва та архітектури)
III місце
Нагірняк Володимир-Максим, Калініченко Анастасія, Андрейко Іван (Національний університет «Львівська політехніка»)
Додаткові номінації
Приз ARCHIMATIKA, inLab School
Мелешко Олена Київський національний університет будівництва та архітектури
Приз Trimble Solution, MANEZH
Боровик Дмитро, Племянник Ростислав, Валявська Єлизавета, Простак Олексій (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз AVR development
Гейдаров Муса Тофік огли, Нагородний Ярослав, Гусак Марія, Шпетна Олександра, Олійник Стефанія (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз Trimble Solution, GRAPHISOFT CENTER UKRAINE
Подойніцина Вікторія, Клименко Олексій, Лісіцина Інна, Філіпчук Олександра (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз Метінвест, Стандартпарк Україна
Гончаренко Валерія, Янко Аліна, Ващенко Камiла (Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»)
Приз Kraft Deckensysteme Ukraine
Кобзєв Антон, Старов Кирило, Петрина Юрій, П'ятов Іван (Національний університет «Львівська політехніка»)
Приз Trimble Solution
Аврамук Олександр, Віхоть Мар'яна, Цимбалістий Віталій, Макінян Єлизавета, Андронійчук Андрій (Національний університет «Львівська політехніка»)
Приз ARCHIMATIKA
Лисенко Микита (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз AVR development, Акустик Груп
Борейчук Владислав, Занько Юлія, Бойко Ольга, Бойко Ольга, Гела Олександр (Національний університет «Львівська політехніка»)
Приз Trimble Solution
Батюк Дмитро, Мітяєва Ірина (Харківський національний університет будівництва та архітектури)
Приз Trimble Solution
Яковлева Аліна, Кас'янова Катерина, Новікова Ріммаґ (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Дніпровський державний коледж будівельно-монтажних технологій та архітектури)
Приз АрхОбраз
Гудим Мілена, Булгакова Олександра, Холодова Яніна (Харківський національний університет будівництва та архітектури)
Приз ADEBUS
Кунь Софія, Денисенко Анна, Масловець Альона, Семенов Едуард (Київський національний університет будівництва та архітектури, Одеська державна академія будівництва та архітектури)
Приз Trimble Solution
Граматік Тетяна, Овчар Олена (Одеська державна академія будівництва та архітектури)
Приз AVG
Нікітенко Олександр, Копєйкін Данило (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз SVL
Ткачук Владислав, Заболотна Інеса (Одеська державна академія будівництва та архітектури)
Приз AVR development, Стандартпарк Україна
Бакун Арина, Лесів Ілля (Одеська державна академія будівництва та архітектури)
Приз Rauta
Щербина Діана, Стаднійчук Олександра, Максимчук Ангеліна, Копанєв Ростислав, Новоселецька Вероніка (Київський національний університет будівництва та архітектури, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури)
Приз Trimble Solution
Олійник Василь, Калашник Яна, Гончарук Катерина, Дейнека Віталій, Карпушин Андрій (Національний університет «Львівська політехніка»)
Приз PRAGMATIKA.MEDIA, MANEZH
Круподер Максим, Дерпа Роман (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз ЛІРА САПР
Стрижак Інна, Косович Марія, Шимко Тимофій (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз Kraft Deckensysteme Ukraine
Базак Каріна, Панкова Тетяна, Волковська Анастасія, Лапіна Софія, Андрусік Олеся (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз Kraft Deckensysteme Ukraine, Trimble Solution
Тимцясь Світлана, Можаровська Марина, Ларюшкіна Карина, Романюк Марк (Київський національний університет будівництва та архітектури, Національний університет «Львівська політехніка»)
Приз Метіпол
Волинський Владислав, Самсель Анна, Бренькач Максим (Національний університет водного господарства та природокористування)
Приз Стандартпарк Україна
Гоцик Олександр, Глух Артур, Дмитренко Ярослав (Національний університет «Львівська політехніка»)
Приз Trimble Solution, Trimble Solution
Штикова Анастасія, Власенко Наталія, Беган Василь (Київський національний університет будівництва та архітектури)
Приз Ruukki
Дімітрієва Софія, Кузнецов Андрій, Балабан Олексій (Київський національний університет будівництва та архітектури
Приз глядацьких симпатій
Аврамук Олександр, Віхоть Мар'яна, Цимбалістий Віталій, Макінян Єлизавета, Андронійчук Андрій (Національний університет «Львівська політехніка»)
Опришко Роман, Беркела Катрін, Гриньків Ігор, Єременчук Іван, Галушко Олег (Національний університет «Львівська політехніка»)
Учасники STEEL FREEDOM про конкурс
Олена Мелешко

"Розробляти проект на Steel Freedom - це супер круте рішення! Всі, хто сумнівається, треба робити! Кожен рік є цікаві завдання, чітке ТЗ, дедлайни, класне журі і незабутні емоції від участі, або навіть більше - від перемоги і класних подарунків! Якщо ви хочете показати себе, реалізувати свої амбіції, або випробувати себе - то конкурс однозначно для вас. Вже пройшов деякий час після фіналу, але досі залишається приємний післясмак. Я дуже дякую всім організаторам за таку чудову подію, спонсорам за подарунки, а Артему Білику за допомогу, він найкращий, пригостить кешью, проконсультує та налаштує на позитив. Взагалі весь фестиваль пройшов дуже гідно та в дружній атмосфері.
Steel Freedom це любов 💜 "

Дмитро Боровик

"STEEL FREEDOM - дуже крутий проект, дякую, що даєте студентам можливість проявити себе, позмагатися один з одним, адже тільки висока конкуренція здатна народити найкращі рішення. Хтось приходить просто на драйвовий фінал, хтось приймає участь, отримує перший досвід роботи в команді, переборює страх сцени і вчиться доносити свої ідеї до публіки. Ми різні, але всіх об'єднує бажання вийти на сцену і отримати свій сталевий двотавр) Бажаю студентам не зупинятися незалежно від результатів, беріться за нові конкурси, прокачуйтесь, щоб наступної осені перевершити всіх і стати новими переможцями Steel Freedom!"

Іван Андрейко

"«Створюємо зараз – змінюємо майбутнє», - такими словами ми закінчили нашу презентацію на найкрутішому архітектурному конкурсі Steel Freedom, адже це те, чим ми керувались ідучи на конкурс, те що нас надихало, те, до чого варто прагнути, те, що стало значним поштовхом в житті нашої команди. Ми вперше вирішили взяти участь у SF і тоді ще навіть подумати не могли, що пройдемо у фінал та займемо призове місце! Слухаючи історії від своїх знайомих можемо сказати, що це - ставало мотивацією та натхненням рухатись далі. Певно найбільшим острахом було те, що наша робота є марною, що будуть крутіші проекти, що ми не достатньо вклали себе в проект. Ми шукали ідеї, сперечались, але проджовжували працювати і далі."

Іван Андрейко

"«Десятки переглядів праць фіналістів минулих років, аналізи їх робіт, роздуми про те, щоб ми зробили на їх місці і про те, що ми вкладемо у свій проект, адже важливо не звідки ви взяли інформацію, а як ви нею володієте. Сотні коригувань, купа завислих файлів, тисячі повідомлень чи повна зміна генплану в останні дні до дедлайну – було дуже гаряче! Атмосфера конкурсу, люди, знайомтсва, натхнення, мотивація - це було так круто на SF. Ти відчуваєш, що ти частина великого ком‘юніті, людей, які не просто творять, а живуть своїми проектами, які знають і можуть розповісти те, про що ти ніколи не задумовувався, і з того моменту твоє життя може перевернутись! Справді це для нашої команди є найкращий подарунок перед захистом диплому."

Олена Овчар

Неможливо передати наскільки сильним ривком для нас була участь у цьому конкурсі, Ви надихнули нас зібрати всі наші сили та навіть понад те, зібрати всі наші знання та досвід, і навіть трохи більше, щоб зробити неймовірно великий крок уперед та випробувати себе, побачити що наші можливості та шляхи розвитку безмежні якщо вкласти достатньо зусиль.

Олексій Балабан

"Створюючи щось нове, ти завжди переживаєш незабутні враження. Не передати відчуття, коли народжується ідея - ідея, що відзеркалює твою сутність, ідея, що дарує іншим емоції. Участь у Steel Freedom - це потужний поштовх для розкриття свого власного творчого потенціалу. Можливість втілити в проект свої думки та почуття, а потім передати їх іншим - це щось неймовірне. Робота над проектом вимагає немалих зусиль, терпіння та дисципліни, але результат того коштує. Навіть якщо ваша ідея комусь не подобається, вона ваша! І втілення її допомогло вам вирости, це є дуже цінним! Івент фіналу конкурсу був прекрасним, нам вдалося познайомитися та поспілкуватися з професіоналами в області архітектури і отримати конструктивну критику від них. Ну, а перемога в номінації стала неймовірним довершенням нашого задоволення! Steel Freedom подарував нам потужні враження! "

Анастасия Шевцова

Эмоций очень много! В первую очередь, радость за отправленную работу над которой мы очень активно работали всей командой. Достаточно обширный объем задания очень стимулирует искать ответы на вопросы, которые возникают в процессе работы. Благодаря вам был получен прекрасный совместный опыт работы конструкторов и архитекторов, и в целом опыт работы в команде. Так что теперь мы всей командой и радуемся, и немного переживаем за отправленную работу, а также с нетерпением ждем результатов. Мы благодарны вам за возможность участия в конкурсе, в котором мы можем максимально раскрыть наш потенциал и показать наши все возможности.

Ірина Заніздра

Дякую за можливість бути частинкою такого масштабного конкурсу! Емоції від конкурсу просто неймовірні!

Єлизавета Темнюк

В будь якому випадку було дуже круто створити команду і працювати разом над спільним проектом, тим більше, що це була дистанційна робота, бо ми з різних міст, і половина учасників - третій курс. Звісно, трішки засмутились, адже для себе ми все рівно переможці і задоволені результатом роботи, дуже шкода, що не вистачило балів для фіналу. Дякую!

Володимир-Максим Нагірняк

Дуже крутий конкурс, який дає можливість по-справжньому відчути командну гру, навчитись чомусь новому та попрацювати із класними кураторами;)

Анна Самсель

Ми брали участь в конкурсі перший раз, і вже потрапили до фіналу. Все було настільки неочікувано та захоплююче. Дякую вам за організацію та подарунки. Відчуття були різні і страху, і щастя , і ніби в тебе день народження це все одночасно в твоїй голові! Є бажання брати участь у наступному році. Чекаємо від вас чогось нового і захоплюючого. Дякуююю. Ви круті!

Фінал STEEL FREEDOM 2021
Фінал STEEL FREEDOM 2021
Фінал STEEL FREEDOM 2021