Конкурсанти відвідали офіс Trimble у Фінляндії

11 березня, 2020
#

За найцікавішу реалізацію конкурсного проекту соціального офісу в сталевих конструкціях, на думку компанії Trimble, команда М-942 отримала запрошення до головного офісу Trimble в Фінляндії.

Спеціальний приз Trimble отримала команда з Національного університету «Львівська політехніка» у складі: Вербовська Соломія, Рева Максим, Вовк Андрій, Тринога Юрій.


Враження команди М-942

"Подорож до Фінляндії стала не просто найкращою нагородою за усю пророблену роботу, вона стала поштовхом до нових проектів та нових перемог. Провідні спеціалісти компанії Trimble показали нам низку технічних презентацій, зокрема про Trimble Connect, про зв’язок між Rhino та Tekla Structures та про можливості, які відкриває нам партнерська ліцензія Tekla. Тому після всіх прослуханих презентацій з’явилась мотивація та бажання вчити щось нове, поглинати все більше і більше корисної інформації для створення справді крутих проектів.

Безумовно ця подорож показала нам, як студентам, у якому напрямі рухатись далі, які навички та знання нам ще варто здобувати, адже університетської освіти для того, щоб бути крутим спеціалістом замало.

Компанія Trimble продемонструвала нам свої останні технічні розробки AR/VR, які полегшують проектування та зведення будівель. Ще одним цікавим етапом нашої подорожі став візит до будівельного майданчика Trillo- майбутнього нового офісу Trimble. Була надзвичайно цікаво подивитись на абсолютно європейський будівельний майданчик, побачити саму структуру споруди, послухати про його особливості. Дивовижно було спостерігати за роботою будівельників та усвідомлювати, що буквально через рік тут стоятиме вже готовий об’єкт. До речі за веденням будівництва можна спостерігати і на сайті  https://www.trimble-finland-office.com/webcam.

Екскурсія по місту Хельсінки справила найкраще враження. Нам не просто показали місто, але й розповіли про деякі сучасні знакові будівлі міста. Найбільш вражаючими були Concert Hall та Helsinki Central Library Oodi. Для проектування цих споруд власне і застосовувались продукти компанії Timble (Tekla Structures). Такі будівлі справді надихають на створення нових крутих проектів та здобуття нових перемог. Загалом архітектура Фінляндії спонукає повертатись туди не раз, вона є дуже близькою до наших архітектурних смаків.

Ми хочемо подякувати компанії Trimble за можливість відвідати офіс, здобути неймовірну кількість нової  інформації. Дякуємо, що відзначили наш проект, що означає, що ми на правильному шляху для того, щоб у майбутньому втілювати усі наші ідеї у реальність. І звісно конкурсу Steel Freedom та всій команді, за те, що генеруєте нові ідеї та шукаєте нові таланти.

Окреме дякую хочемо ще сказати нашому куратору Моркляник Оксані Ігорівні за те, що підтримала нас у наших ідеях та нашій роботі, ділилась власними знаннями та досвідом."


Також згідно з умовами надання призу від Trimble проект команди М-942 було передано на міжнародний конкурс Tekla BIM Awards.

 

Більше фотографій на офіційній сторінці в Facebook.