Учасники STEEL FREEDOM розроблять концептуальний проект стадіону в Маріуполі

03 серпня, 2020

Створення «Стадіону Маріуполь» - це перехід на новий рівень можливостей по проведенню матчів групової стадії Ліги Європи (UEFA Europa League Group Stage).

#

Згідно з технічним завданням конкурсу студентам необхідно запропонувати реалізацію проекту «Стадіону Маріуполь». Замовником проекту виступає Маріупольська міська рада.

Розташування об'єкту:

  • • м. Маріуполь, ділянка обмежена просп. Нахімова та

вул. Кронштадською

  • • Площа ділянки – 16 га
  • • Площа забудови – 40 000 м2 (200х200 м)

• Глядацькі трибуни на 12500 крісел

Зовнішній периметр та будівля стадіону мають бути органічно інтегровані у зовнішній ландшафт парку з локальними зонами зручних та сучасних спільних просторів для різних категорій відвідувачів парку.

Враховуючи, що Маріуполь – це портове місто, що розташоване на березі Азовського моря, можливе використання «портових» та/чи  «морських» архітектурних/конструкторських стилістичних рішень

При розробці архітектурної концепції  використовувати сучасний архітектурний стиль та запропонувати концептуальне проектне рішення, яке може бути виконане насамперед в металевих конструкціях. Конструктивна форма повинна бути безпосередньо пов'язана з архітектурним виглядом і планувальними рішеннями із застосуванням сталевих конструкцій в каркасі.

 

Завантажити технічне завдання «Створення проекту стадіону в м. Маріуполь».

 

Вже третій рік поспіль Маріупольська міська рада, виступаючи замовником конкурсного проекту, створює умови для будівництва об'єктів у сталевому каркасі за проектами студентів. Вже цього року буде закладено фундамент соціального житла за проектом переможців STEEL FREEDOM 2018, а проект соціального офісу з громадською приймальнею міського голови призерів 2019 року вже на етапі тендеру та буде побудовано.

 

Конкурс STEEL FREEDOM 2020 стартує 1 вересня.
Реєстрація команд-учасників з 1 по 30 вересня. Термін подачі проектів до 2 листопада, фінал конкурсу відбудеться 28 листопада 2020 р.


Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, місія якої просування стали, як переважного матеріалу в будівництві і реконструкції об'єктів нерухомості.


Генеральний партнер конкурсу - Група Метінвест.

Офіційні партнери: GreenCoat / SSAB, Tekla / Trimble, Метіпол, ЛІРА-САПР, RAUTA.

За підтримки: Національної спілки архітекторів України.