STEEL FREEDOM 2020 готовий до нового конкурсного сезону

01 серпня, 2020
Традиційно 1 вересня стартує щорічний студентський конкурс STEEL FREEDOM, який об'єднує студентів архітектурно-будівельних спеціальностей ідеєю створення проектів в металі в різних сегментах нерухомості з подальшою реалізацією.
#

Унікальна ідея конкурсу STEEL FREEDOM дозволяє молодим і талановитим архітекторам отримати безцінний досвід роботи в команді, проявити свої можливості з перспективою подальшого працевлаштування у провідних архітекторів України, а також престижних національних та іноземних компаніях, отримати грошові призи та цінні подарунки від партнерів конкурсу.

 

За роки проведення конкурсу тисячі студентів з 16 ВНЗ України розробили унікальні проекти в сталевому каркасі. Кращі з них отримали нагороди, найвищі оцінки авторитетного журі конкурсу та найголовніше набули досвід роботи в команді, як у реальному житті. Кращі проекти публікуються в каталозі «Проекти в металі, які надихають»

 

Проекти учасників конкурсу реалізуються. Вже другий рік поспіль Маріупольська міська рада, виступаючи замовником конкурсного проекту, створює умови для будівництва об'єктів у сталевому каркасі за проектами студентів. Вже цього року буде закладено фундамент соціального житла за проектом переможців STEEL FREEDOM 2018, а проект соціального офісу з громадською приймальнею міського голови призерів 2019 року вже на етапі тендеру та буде побудовано.

 

Цього року організатор конкурсу Асоціація Український центр сталевого будівництва продовжує співпрацю з будівельними ВНЗ України, заручившись підтримкою керівництва і викладачів, які, стануть кураторами команд та будуть проводити консультації учасників на етапі розробки проектів. І найголовніше - конкурсний проект може бути представлений студентами до захисту, як курсова, контрольна або звітна робота в рамках навчального процесу.

• Дніпровський державний коледж будівельно-монтажних технологій та архітектури (Дніпропетровський монтажний технікум)
• Київський національний університет будівництва і архітектури
• Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
• Національний авіаційний університет
• Національний університет «Львівська політехніка»
• Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
• Національний університет водного господарства та природокористування
• Одеська державна академія будівництва та архітектури
• Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
• Харківський національний університет будівництва і архітектури


Умови конкурсу:

• У конкурсі беруть участь студенти 3, 4, 5 і 6 курсів за спеціальностями: архітектура будівель і споруд, промислове і цивільне будівництво. Кількість учасників в команді від 1 до 5 осіб.
• Учасникам конкурсу необхідно запропонувати оригінальні концептуальні рішення з застосуванням сталевих конструкцій в створенні об'єктів нерухомості відповідно до технічного завдання.

В технічному завданні STEEL FREEDOM 2020 заявлені дві категорії конкурсних проектів:

• Створення проекту стадіону в м. Маріуполь. Замовник проекту Маріупольська міська рада.
• Створення проекту багатофункціонального спортивно-навчального комплексу у м. Івано-Франківськ. Девелопер проекту DC Evolution.

Завантажити конкурсні завдання.


Конкурс STEEL FREEDOM 2020 стартує 1 вересня.
Реєстрація команд-учасників з 1 по 30 вересня. Термін подачі проектів до 2 листопада, фінал конкурсу відбудеться 28 листопада 2020 р.


Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, місія якої просування стали, як переважного матеріалу в будівництві і реконструкції об'єктів нерухомості.


Генеральний партнер конкурсу - Група Метінвест.

Офіційні партнери: GreenCoat / SSAB, Tekla / Trimble, Метіпол, ЛІРА-САПР, RAUTA.

За підтримки: Національної спілки архітекторів України.