Проєкт з найяскравішим фасадом буде нагороджений призом від Rauta

21 жовтня, 2020

Команда, яка створить найбільш цікаве фасадне рішення в рамках STEEL FREEDOM 2020, буде нагороджена крутим набором книг з оглядом кращих проєктів світової архітектури.

#

Фасад – це обличчя будівлі і саме фасадні конструкції створюють виразну архітектуру.

Rauta пропонує якісні вентильовані фасади з різними облицюваннями зі сталі з полімерним покриттям, а також унікальних матеріалів таких як Cor-Ten, мідь, бронза, титан-цинк і нержавіюча сталь. В рамках конкурсу компанія ділитися з учасниками досвідом у створенні цікавих фасадних конструкцій по всьому світу і надає консультації з будь-яких питань, пов'язаних з проєктуванням фасадів.

«Rauta є експертом фасадних рішень, тому ми хочемо нагородити спеціальним призом команду, яка створить проєкт з найбільш креативним фасадом, – повідомив директор Rauta Андрій Озейчук. – Такий приз буде корисний будь-якому архітектору, який займається будь то проєктуванням будівель, дизайном інтер'єрів або ландшафтною архітектурою».

Нагадаємо, що для спрощення роботи над конкурсними проєктами учасники STEELFREEDOM можуть використовувати бібліотеки фасадних рішень Ruukki для програм автоматизованого проєктування, а також технічні рішення вузлів.