Правильний монтаж сендвіч-панелей – запорука успіху енергоефективності будівлі

23 вересня, 2020
#

У 5-хвилинному відео компанія Rauta просто і наочно показує весь процес монтажу сендвіч-панелей.

Більшість сучасних комерційних об'єктів зводяться із застосуванням сендвіч-панелей, які дозволяють істотно підвищити енергоефективність будівель. З огляду на високі енергозберігаючі властивості сендвіч-панелей, багато учасників STEEL FREEDOM напевно будуть застосовувати їх у якості основного стінового рішення в конкурсних проектах.

«У своїй майбутній роботі студенти-інженери обов'язково зіткнуться з конструкціями з сендвіч-панелей, тому для створення якісних проектів важливо розуміти особливості їх правильного монтажу, – уточнив директор Rauta Андрій Озейчук. – Для спрощення роботи над конкурсними проектами ми також пропонуємо використовувати бібліотеки фасадних рішень Ruukki для програм автоматизованого проектування і технічні рішення вузлів».

Відзначимо, що незважаючи на уявну простоту дизайну, будівлі з сендвіч-панелей можуть бути архітектурно виразними. Підтвердженням цьому став нещодавно відкритий в Києві ТРЦ Retroville, в якому вперше в Україні була застосована технологія Ruukki Forma, що об'єднує енергоефективність сендвіч-панелей і красу вентильованих фасадів.

Відео https://www.youtube.com/watch?v=BE7sjZkp-uY

 

Скачати:

Бібліотека продукціїи Ruukki для ArchiCAD

Бібліотека продукції Ruukki для Revit

Сендвіч-панелі Ruukki Техничні рішення

Фасади Ruukki Техничні рішення