Завершується прийом конкурсних робіт учасників STEEL FREEDOM 2014

07 листопада, 2014
10 листопада 2014 року - останній день подання проектів від учасників студентського архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM 2014.
#

З моменту закінчення прийому конкурсних робіт і до 14 листопада відбудеться оцінювання проектів на відповідність конкурсним завданням для проходження в півфінал.

Попередня оцінка студентських робіт буде проведена оргкомітетом конкурсу, до якого увійшли провідні фахівці Українського Центру Сталевого Будівництва: Артем Білик, Керівник інженерного центру УЦСС, Олена Ясін, Головний архітектор УЦСС, Тетяна Колчанова, Директор з розвитку УЦСС і Вікторія Лимар, Координатор конкурсу STEEL FREEDOM 2014.

Нагадаємо, що для проходження в півфінал конкурсу, робота повинна відповідати критеріям підготовки:

1. Реєстрація на сайті конкурсу для отримання шифру учасника.

2. Підготовка конкурсної роботи відповідно до завдання, а саме:
a. Схема генерального плану М 1: 500
b. Схема ситуаційного плану М 1: 2000
c. Фрагмент генерального плану з елементами благоустрою М 1: 100
d. Плани, фасади, розрізи М 1: 200; 1: 100; - поперечний і поздовжній розрізи по стіні М 1:20
e. Перспективна візуалізація на базовій / г фотопанорамі / ах (посилання на 3 точки фотофіксації в додатку)
f. Інші ілюстрації за пропозицією авторів, необхідні для розкриття ідеї проекту
g. Коротка пояснювальна записка (до 7 сторінок тексту формату А4, 12 кегль) - в електронному вигляді, з шестизначним шифром і назвою конкурсу на титульному аркуші
h. Документ про учасника / ках проектної групи, в якому вказуються ПІБ виконавців, адреси, номери контактних телефонів, копії студентських квитків та залікових книжок про переведення на 4, 5 або 6 курс ВНЗ (якщо не подавались при реєстрації)

Всі зображення проекту, малюнки, схеми, коментарі розміщуються на 2-х вертикальних планшетах А0 (розміром 841х1189мм) у вільному порядку за бажанням автора. Обов'язкова наявність 1-2 великих зображень, які розкривають ідею проекту.

З метою повної прозорості та об'єктивної оцінки робіт учасників STEEL FREEDOM 2014 року, оргкомітет конкурсу має право відмовити в розгляді конкурсних робіт: 1. Відправлених або представлених після закінчення встановленого терміну, а саме після 10 Ноября, 2014 року
2. Анонімність яких була свідомо порушена
3. Що не відповідають умовам конкурсу

Бажаємо всім удачі і перемоги в конкурсі!