Ювілейний STEEL FREEDOM 2018 стартує 1 вересня

13 серпня, 2018

Вже п'ять років національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM об'єднує студентів України архітектурно-будівельних спеціальностей для розробки інноваційних проектів в створенні об'єктів комерційної нерухомості.

#

За роки проведення конкурсу STEEL FREEDOM зарекомендував себе як ефективний майданчик для отримання неоціненного досвіду серед молодих, талановитих архітекторів з перспективою подальшого працевлаштування у провідних архітекторів України, а також престижних компаніях в Україні та за кордоном. «Ми прекрасно розуміємо, що за 5 років роботи конкурсу створили проект, відомий у всій країні, об'єднали навколо конкурсу ком'юніті, здатне навчатися, створювати нові унікальні та інноваційні проекти із застосуванням металоконструкцій. Безумовно, наше завдання як організатора щорічно підвищувати планку конкурсу в конкурсних завданнях, які надаються можливості для студентів, рівня навчальних курсів, в підготовці необхідної технічної літератури. І це висока відповідальність, яку ми самі на себе поклали і намагаємося відповідати заявленому рівню », - розповіла Тетяна Колчанова, керівник STEEL FREEDOM.У конкурсі беруть участь студенти 4, 5 і 6 курсів з 17 ВНЗ України за спеціальностями: архітектура будівель і споруд; промислове і цивільне будівництво. Студенти можуть працювати над проектом як індивідуально, так в і в групі до 5 учасників.


Учасникам конкурсу необхідно запропонувати оригінальні концептуальні рішення з застосуванням сталевих конструкцій в створенні проектів об'єктів нерухомості в різних сегментах.


STEEL FREEDOM 2018 стартує 1 вересня. З цієї дати починається реєстрація команд і підготовка проектів протягом двох наступних місяців до 1 листопада.
Фінал конкурсу відбудеться 24 листопада з захистом проектів фіналістів і визначенням переможців конкурсу незалежним складом журі.


Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, основне завдання якої - популяризація стали як основного матеріалу в будівництві і реконструкції об'єктів нерухомості.


Конкурс проходить за підтримки генерального партнера Групи Метінвест, офіційних партнерів: GreenCoat / SSAB, KRAFT, RUUKKI, Tekla / Trimble, Сталекс, ТПК. А також конкурс підтримується Національною спілкою архітекторів України.
Медіа-партнери: Architect, BuildPortal, DesignTalk, DomusDesign, Platforma, Proektant, Property Times, ProfBuild, ProfiDom, Vertaki, Хата, Капстроительство, Соцпортал.