Вибірка з ДБНів. Рекомендації учасникам STEEL FREEDOM 2021

10 вересня, 2021
#
Для допомоги конкурсантам швидше зорієнтуватися в нормативних вимогах по кожному конкретному типу будівлі та виділити ключові моменти, Асоціація УЦСБ підготувала вибірку основних аспектів, на які слід звернути увагу під час розробки конкурсного проекту.

При підготовці конкурсних завдань учасники STEEL FREEDOM мають чітко розуміти нормативні обмеження та володіти інформацією, яка допоможе «правильно» спроектувати ту чи іншу будівлю. Тому, в першу чергу, рекомендуємо керуватися саме Державними будівельними нормами (ДБН) при проектуванні об’єктів згідно з технічними завданнями конкурсу.

 

Завантажити вибірку із ДБНів по категорії «Створення проекту бізнес-центру у м. Київ».

Завантажити вибірку із ДБНів по категорії «Створення проекту культурного центру у м. Київ».

 

ДБН – це нормативні документи в будівництві, затверджені центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури. Державні будівельні норми (ДБН) є обов’язковими до виконання та використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

В Додатку №3 кожного конкурсного завдання міститься перелік рекомендованої літератури, яка визначає порядок і норми проектування, вимоги до будівель в залежності від призначення, заходів протипожежної безпеки та інше.

 

Відповімо на всі ваші питання по конкурсним завданням:

Артем Білик, керівник інженерного центру УЦСБ

+ 38 (050) 765 23 54   abilyk@uscc.ua

Анна Гонтаренко, Головний інженер проектів УЦСБ

+ 38 050 750 88 94 agontarenko@uscc.ua

по організаційним питанням:

Андрій Римаренко, координатор конкурсу

+38 (097) 100-82-23   andrew@steelfreedom.ua