Вибірка з ДБНів. Рекомендації учасникам STEEL FREEDOM 2020

17 вересня, 2020
Для допомоги конкурсантам швидше зорієнтуватися в нормативних вимогах по кожному конкретному типу будівлі та виділити ключові моменти, Асоціація УЦСБ підготувала вибірку основних аспектів, на які слід звернути увагу під час розробки конкурсного проекту.
#

При підготовці конкурсних завдань учасники STEEL FREEDOM мають чітко розуміти нормативні обмеження та володіти інформацією, яка допоможе «правильно» спроектувати ту чи іншу будівлю. Тому, в першу чергу, рекомендуємо керуватися саме Державними будівельними нормами (ДБН) при проектуванні об’єктів згідно з технічними завданнями конкурсу.

 

Завантажити вибірку із ДБНів по категорії «Створення проекту стадіону в м. Маріуполь».

Завантажити вибірку із ДБНів по категорії «Створення проекту багатофункціонального спортивно-навчального комплексу у м. Івано-Франківськ».

 

ДБН – це нормативні документи в будівництві, затверджені центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури. Державні будівельні норми (ДБН) є обов’язковими до виконання та використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

В Додатку №3 кожного конкурсного завдання міститься перелік рекомендованої літератури, яка визначає порядок і норми проектування, вимоги до будівель в залежності від призначення, заходів протипожежної безпеки та інше.

 

Відповімо на всі ваші питання по конкурсним завданням:

Артем Білик, керівник інженерного центру УЦСБ

+ 38 (050) 765 23 54   abilyk@uscc.ua

Анна Гонтаренко, Головний інженер проектів УЦСБ

+ 38 050 750 88 94 agontarenko@uscc.ua

по організаційним питанням:

Андрій Римаренко, координатор конкурсу

+38 (097) 100-82-23   andrew@steelfreedom.ua