На фіналі STEEL FREEDOM одна із команд отримає приз від партнера конкурсу — компанії Вікант

16 жовтня, 2019

Фірма Вікант, найбільший постачальник металопрокату в Україні, підготувала цінний приз для команди-учасника, яка використає продукцію компанії у своєму конкурсному проекті.

#

«В цьому році компанія Вікант підтримує молодих архітекторів конкурсу Steel Freedom. Ми віримо в талановитих та перспективних молодих людей, які можуть змінити нашу країну. Також, ми переконані в тому, що будівництво будь-якої споруди має бути виконано з якісної продукції, яка відповідає затвердженим нормативним документам. Наша компанія готова посприяти у втіленні неординарних рішень будівельної сфери. Тому вперед! І нехай переможе найкращий» - Інна Пономарьова, Генеральний директор ТОВ Фірма Вікант.

Компанії Вікант нещодавно виповнилось 22 роки. За цей час вона стала одним з основних постачальників металопрокату на ринку країни. Окрім цього, Вікант має власне виробництво армокаркасів – це готові елементи для будівництва, що створюються згідно з кресленнями замовника.

Компанія Вікант забезпечить наявність унікальних позицій, які не виготовляються в Україні, для будівництва об’єктів зі сталевих конструкцій.