Відбулася архітектурна подорож Львовом для призерів Steel Freedom 2022

20 березня, 2023

4-5 березня команди, що отримали приз від архітектурного бюро AVR Development відвідали Львів з цікавою екскурсією по об’єктах компанії.

#

Студенти відвідали функціонуючі знакові будівлі, створені архітекторами  бюро та об’єкти, будівництво яких  буде завершено найближчим часом.

Екскурсія тривала два дні і почалася з відвідування офісу AVR, де учасники конкурсу ознайомилися з робочою атмосферою, що вирує в архітектурній студії, та отримали пам’ятні подарунки.

Офіс AVR

Офіс AVR Development

Першим будівельним об’єктом екскурсії став Kristal Plaza, що знаходиться на фінальній стадії будівництва. Особливістю проєкту є те, що він поєднує в собі бізнес-центр та апартамент готель і має стати центром бізнес середовища району «Новий Львів».

kristal_plaza

kristal_plaza_2

Kristal Plaza

Наступною зупинкою екскурсії став Український Католицький Університет (УКУ), головною будівлею якого  є Центр ім. митрополита Андрія Шептицького, який включає в себе бібліотеку, громадський простір, навчальні та адміністративні приміщення. Одним з основних гасел університету є відкритість, тому цей термін став головною ідеєю при проектуванні Центру Шептицького. З архітектурної точки зору  «відкритість» відіграє важливу роль у планувальній структурі будівлі та її взаємозв’язку з навколишнім середовищем.

UCU

UKU

UKU

Український Католицький університет

Цього ж дня учасники екскурсії відвідали приватну школу MRIYDIY, що проэктувалася за принципом відкритості, що проглядається у мінімальному використанні огороджень, скляному прозорому фасаді та мультифункціональному просторі довкола будівлі. Також у школі облаштувано достатньо ігрових і відпочинкових зон, широкі сходи, стіни-лазанки, коридори з інтерактивним застосуванням, які вцілому призначені саме для дозвілля дітей та розвитку соціальних навичок.

Mriydiy

Mryidiy

Школа MRIYDIY

Фінальний об’єктом першого дня став житловий комплекс Viking Park, головною особливістю якого є каскадне розташування поверхів. Зовні будівля нагадує палубу круїзного лайнера та включає декілька майданчиків на різних рівнях.

Viking Park

Viking Park

ЖК Viking Park

Другого дня фокус екскурсії більшою мірою був спрямований на житлові об’єкти. Група побувала на будівельних майданчиках житлового комплексу Містечко Підзамче, що є частиною стратегії ревіталізації колись промислового району у Львові і складається із ЖК Новий Форт, Брама та Вежа.

fort

ЖК Новий Форт

brama

brama

ЖК Брама

vezha

ЖК Вежа

Також учасники побачили процес ревіталізації комплексу будівель Фабрики Повидла на Підзамчі. У цьому просторі має відкритися центр сучасного мистецтва Jam Factory Art Center.

Завершальним об'єктом екскурсії став житловий комплекс FORUM APARTMENTS, на проєктні рішення якого вплинули такі фактори: збереження панорами Львова в межах історичного ареалу міста, ув’язка історичної тканини фасадів вулиці та нівелювання негативного впливу залізничної колії, що проходить повз ділянку.

forum

forum

ЖК Forum Apartments


Організатор конкурсу: Асоціація Український центр сталевого будівництва (УЦСБ)


Генеральний партнер конкурсу: Група Метінвест.
Офіційні партнери: Metipol, Tekla, SketchUp, LIRALAND, BIM solutions, GRAPHISOFT Center Ukraine

Студенти відвідали функціонуючі знакові будівлі, створені архітекторами  бюро та об’єкти, будівництво яких  буде завершено найближчим часом.

Екскурсія тривала два дні і почалася з відвідування офісу AVR, де учасники конкурсу ознайомилися з робочою атмосферою, що вирує в архітектурній студії, та отримали пам’ятні подарунки