Вибірка з ДБНів. Рекомендації учасникам STEEL FREEDOM 2022

16 вересня, 2022

Для допомоги конкурсантам швидше зорієнтуватися в нормативних вимогах та виділити ключові моменти, Асоціація УЦСБ підготувала вибірку основних аспектів, на які слід звернути увагу під час розробки конкурсного проекту.

#

При підготовці конкурсного завдання учасники STEEL FREEDOM мають чітко розуміти нормативні обмеження та володіти інформацією, яка допоможе «правильно» спроектувати ту чи іншу будівлю. Тому, в першу чергу, рекомендуємо керуватися саме Державними будівельними нормами (ДБН) при проектуванні об’єктів згідно з технічними завданнями конкурсу.

 

Завантажити вибірку із ДБНів по категорії «Створення проекту відбудови дитячо-юнацької спортирвної школи в м. Ірпінь»ДБН – це нормативні документи в будівництві, затверджені центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури. Державні будівельні норми (ДБН) є обов’язковими до виконання та використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

 

В Додатку №3 конкурсного завдання міститься перелік рекомендованої літератури, яка визначає порядок і норми проектування, вимоги до будівель в залежності від призначення, заходів протипожежної безпеки та інше.

 

Відповімо на всі ваші питання по конкурсним завданням:

Тетяна Махно, Головний інженер проектів

+38 096 200-30-36  tmakhno@uscc.ua

 

Олександр Вдовкін, координатор конкурсу Steel Freedom

hello@steelfreedom.ua

+ 38 067 699 77 10