Vertex Systems Росія приєдналася до партнерів STEEL FREEDOM 2014

17 вересня, 2014
Провідний світовий розробник систем автоматизованого проектування для будівельної і виробничої індустрій Vertex Systems приєднався до партнерів STEEL FREEDOM 2014.
#

Компанія Vertex Systems має 35-річний досвід успішних розробок в напрямку систем автоматизованого проектування і сьогодні являє зріз унікальних рішень для проектування, об'єктного моделювання, управління даними про виріб і виробничих інтернет-додатків.

Одне з головних напрямків діяльності компанії - розробка програмного забезпечення для стрімко розширюється сегмента сталевого будівництва - технології легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК).

29 листопада в рамках півфіналу STEEL FREEDOM 2014 фахівці Vertex Systems Росія проведуть навчальний семінар з проектування з використанням широкого функціоналу та інструментаріїв архітектурного і каркасного проектування ПО Vertex.

Довідка

Vertex Systems Oy - провідний світовий розробник систем автоматизованого проектування для будівельної і виробничої індустрій. У Vertex в даний час працює близько 100 фахівців, відкриті філії в Азії, Австралії, Європі та Північній Америці. Більш 18000 ліцензій були куплені більш, ніж 2000 клієнтами в 35 країнах світу.