«Відкривайте нові вікна та нові світи» - компанія VEKA підтримує талановитих учасників конкурсу STEEL FREEDOM

08 жовтня, 2019
Один з найбільших світових виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій компанія VEKA виступив партнером STEEL FREDOM 2019
#

Для отримання призу в додатковій номінації необхідно використовувати продукцію Партнера конкурсу - компанії VEKA, при розробці конкурсного завдання, а також вказати назву матеріалу в проекті.

«Місія компанії VEKA - відкривати нові можливості віконних технологій і допомагати їх творчому архітектурному втіленню. Пов'язані з цим завдання вирішуються тільки через творчу кооперацію з тими, для кого архітектура - це справжнісіньке захоплення і щира професійна пристрасть. Розкрити можливості вікна через його роль у формуванні життєвого простору людини, через його інженерні можливості і здатність дарувати нове настрій - це те, що надихає нас на нові пошуки і відкриття. Ось чому ми підтримуємо Steel Freedom - конкурс, що розкриває нові грані взаємодії світу і людини, і втягує в це взаємодія всіх небайдужих творців.Бажаємо учасникам конкурсу творчої зухвалості - відкривайте нові вікна та нові світи! Архітектори і проектувальники знайдуть в наших рішеннях інструменти, які зроблять їх проекти оригінальними і затребуваними», - Генеральний директора VEKA Йозеф Лео Бекхофф

WinDoPlan - в допомогу архітекторові. WinDoPlan - гарний інструмент планування і проектування якісного вікна, інструмент, інженерний рівень якого відповідає очікуванням і потребам сучасної будівельної науки і практики.

Важливою особливістю WinDoPlan є можливість роботи з даними різних форматів. Оцінять інструментарій програми архітектори і проектувальники, що працюють в середовищі BIM: WinDoPlan дозволяє легко експортувати дані у відповідні програми, працювати як з окремими вузлами конструкції, так і з елементом з цілому. За допомогою WinDoPlan можна об'єднувати елементи в групи з різними наборами властивостей, готувати опису світлопрозорих рішень, гнучко налаштовувати підсумкові документи і персоналізувати їх.


Відео - проектування віконних і дверних конструкцій з програмним комплексом WinDoPlan

Відео - WinDoPlan - конструювання вікон на новому рівні!
Контакт для консультацій і підключення в WinDoPlan: Дмитро Фірсов, +380443904343, DFirsov@veka.com

 

Компанія VEKA Україна - дочірня виробнича компанія концерну VEKA AG, одного зі світових лідерів в області розробки і виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику, а також відкидних і рольставен.Компанія VEKA AG працює на ринку з 1969 року. Головне підприємство знаходиться в м Зенденхорст (Sendenhorst), ФРН, Північний Рейн-Вестфалія.