У вересні 2014 року відбудеться старт конкурсу STEEL FREEDOM

28 квітня, 2014

У вересні 2014 року відбудеться старт першого щорічного національного архітектурного конкурсу для студентів українських ВНЗ STEEL FREEDOM, організатором якого виступив Український Центр Сталевого Будівництва (УЦСС).

#

Конкурс STEEL FREEDOM покликаний привернути майбутніх фахівців в сфері архітектури та проектування до створення інноваційних архітектурних проектів комерційної нерухомості із застосуванням сталевих конструкцій. STEEL FREEDOM 2014 пройде в кілька етапів і завершиться церемонією нагородження переможців в грудні поточного року.

«Основне завдання учасників конкурсу - запропонувати оригінальне концептуальне рішення, яке демонструє сучасний, новаторський підхід використання стали в будівництві, - повідомив керуючий директор УЦСС Роман Курашов .

- Ми очікуємо, що в першому STEEL FREEDOM візьмуть участь студенти 13-ти вищих навчальних закладів ».

До участі в конкурсі будуть запрошені студенти 4, 5 і 6 курсів, які проходять навчання за спеціальностями «Архітектура будівель і споруд», а також «Промислове та цивільне будівництво». Учасниками STEEL FREEDOM 2014 стануть авторські колективи студентів, кожен з яких включає куратора - викладача ВНЗ.