Успей подати заявку для премії Swedish Steel Prize 2018

05 грудня, 2017
Ви розробили унікальний, воістину революційний проект із застосуванням стали або рішення, що веде до різкого нарощування прибутку? Або пішли ще далі і винайшли технології і методики, здатні вивести всю нашу галузь на новий рівень? Тоді встигніть відправити заявку на здобуття премії і здивуєте експертне журі.
#
Конкурс Swedish Steel Prize викликає широкий резонанс в сталеливарній галузі вже протягом майже 20 років. Серед його лауреатів - малі та середні підприємства, організації та приватні особи, які представили інноваційну методику або продукцію з використанням всього потенціалу високоміцних, зносостійких і інших марок стали преміальної якості.

В минулому році участь прийняли 102 претендента, а їх загальна кількість з часу проведення першого конкурсу Swedish Steel Prize в 1999 році вже перевищила тисячу. Переможцем 2017 року став компанія Kiruna Wagon, яка розробила вагони-рудовози Helix Dumper принципової нової конструкції, що не мають собі рівних по міцності, довговічності, ефективності і багатофункціональності.

Із загальної кількості заявок відбираються чотири фіналісти, а переможця визначає журі, що складається з незалежних експертів. Голова журі Ева Петурссон, яка очолює відділ стратегічних досліджень і розробок компанії SSAB, пояснює порядок подачі заявок на здобуття премії Swedish Steel Prize:

«Разом із заявкою на участь в конкурсі Swedish Steel Prize досить представити прототип продукції. Неважливо, що сама продукція поки знаходиться в стадії розробки. Ми вітаємо не мають аналогів, сміливі, навіть здаються навіженими ідеї, здатні розсунути межі застосування стали ».

Переможець конкурсу Swedish Steel Prize буде оголошений 24 травня 2018 року в Стокгольмі (Швеція) на церемонії, де для обміну досвідом, знаннями, ідеями та перспективами зберуться фахівці, що працюють зі сталлю в самих різних галузях. Переможцю вручається статуетка роботи скульптора Йорга Ешке, а також грошова премія в розмірі 100 тис. Шведських крон, яку компанія SSAB рекомендує перерахувати на благодійні цілі за вибором лауреата.

Потрібна додаткова інформація або збираєтеся подати заявку? Відвідайте сайт конкурсу , де можна познайомитися з попередніми лауреатами та переможцями, а також переглянути відеофільми з церемонії присудження премії. Не забудьте підписатися на канали конкурсу Swedish Steel Prize в соціальних мережах.

Крайній термін подачі заявок - 1 лютого 2018 р .

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:
Ева Петурссон (Eva Petursson), голова журі конкурсу Swedish Steel Prize, тел .: +46 243 712 04
Анна Рутквіст (Anna Rutkvist), менеджер з проектів, відповідальна за проведення конкурсу Swedish Steel Prize, тел. +46 243 716 40

Сталеливарна компанія SSAB базується в країнах Північної Європи і в США . Компанія SSAB поставляє на ринок продукцію з високою доданою вартістю і надає послуги, розроблені в тісній співпраці зі споживачами, прагнучи зробити наш світ більш міцним, легким і екологічно чистим. Компанія SSAB своєму розпорядженні штат співробітників більш ніж в 50 країнах світу. Виробничі об'єкти компанії знаходяться в Швеції, Фінляндії та США. Акції компанії SSAB котируються на фондових біржах Nasdaq в Стокгольмі і в Гельсінкі (в останньому випадку мова йде про котирування акцій вторинного розміщення).