Український виробник сталі з полімерним покриттям Metipol – партнер Steel Freedom

27 вересня, 2023
#

Компанія традиційно підтримала конкурс і анонсувала власну номінацію з подарунками.

Будівництво є одним з основних напрямків застосування сталі з покриттям від Metipol, з якої виготовляється металочерепиця, профнастил, сайдинг, огородження, водостоки та фасадні панелі. Перевагою продукції зі сталі Metipol є гарантія мінімальним терміном 10 років, а також наявність сертифікатів відповідності та лабораторної експертизи.

«Ми дуже раді прийняти участь у конкурсі Steel Freedom, адже у нас одна мета – створення нового обличчя металургії в Україні. Широкі можливості виробництва допоможуть втілити у життя найпримхливіші ідеї архітекторів: від нестандартних видів покриттів до будь-якого кольорового рішення. Наші спеціалісти завжди готові допомогти підібрати метал для вашого об’єкту, що відповідатиме усім стандартам та гарантує довговічність конструкцій», – розповів Денис Рисухін, директор Metipol.

Цьогоріч учасники конкурсу можуть спробувати свої сили в додатковій номінації від Metipol, використавши в проєктах сталь з покриттям DecoPrint в оздобленні фасадів. DecoPrint – це різновид полімерного покриття, що імітує візерунки природних матеріалів (понад 80 варіантів): каменю, цегли, дерева тощо. Крім унікального зовнішнього вигляду це покриття забезпечує надійний захист виробів з оцинкованої сталі від впливу навколишнього середовища та корозії. Всі учасники команди-переможця в номінації отримають чудовий подарунок – бездротові навушники JBL Tune Beam Black.

Завантажити брошуру Преміальні покриття DecoPrint