УЦСС об'єднає архітекторів в проекті архклуба

17 квітня, 2018
В рамках роботи Архітектурного Клубу УЦСС 19 квітня відбудеться перша зустріч архітекторів, присвячена обговоренню теми успіху в архітектурній сфері
#

Зустріч спрямована на ознайомлення з досвідом передових українських фахівців, яким вдалося в своїй практиці добитися видатних результатів як в Україні, так і за кордоном.

З презентаціями в рамках Архклуба УЦСС виступлять провідні фахівці галузі.

  • Артем Білик, Керівник Інженерного центру УЦСС, розповість, як конструктивна форма будівлі впливає на архітектурну форму і виразність проекту, і чому для архітектора так важливо створювати унікальну архітектуру.
  • Дмитро Васильєв, Головний архітектор компанії ARCHIMATIKA, поділиться формулою хорошого проекту, важливих складових, принципах або навіть філософії, яка є основою його практики.
  • Роман Амельченко, Головний архітектор AVG, приділить увагу плануванню громадських просторів в рамках міста, і якими методами можна досягти успішної реалізації подібних проектів.

    Серія заходів для архітекторів під брифом УЦСС пройде в Києві і в регіонах і буде присвячена різним темам, спрямованим на створення архітектурно виразних об'єктів нерухомості, застосуванню нових технологій в проектуванні, а також ефективній взаємодії архітектора і проектувальника.

    Офіційними партнерами Архклуба УЦСС є компанія KRAFT - провідний виробник підвісних стель в Україні і компанія SSAB , що представляє лінійку виробів з екологічною сталі з полімерним покриттям і кортеновской сталь в Україні.


    Участь в заході по реєстрації .