Учасники STEEL FREEDOM відвідають українські заводи з виробництва металоконструкцій

14 березня, 2016
УЦСС спільно з провідними українськими виробниками металоконструкцій запускає новий освітній проект - STUDENT STEEL TOUR, спрямований на ознайомлення молодих інженерів з передовими технологіями виготовлення металевих конструкцій і виробів будівельного призначення. < / h5>
#

В рамках першого STUDENT STEEL TOUR , який відбудеться 25 березня, учасники STEEL FREEDOM відвідають завод з виготовлення металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК в Бучі, а також Житомирський завод металевих конструкцій, що входить до складу холдингу Укрстальконструкція.

у ході поїздки студенти зможуть ознайомитися з історією підприємств, їх виробничими і технологічними можливостями, а також процесами і особливостями виробництва зварних металоконструкцій.

«Однією з важливих складових STE EL FREEDOM є навчання студентів передовим технологіям проектування і ефективного застосування сталевих рішень в будівництві, - зазначила Директор з розвитку УЦСС Тетяна Колчанова.

- З огляду на високий інтерес учасників конкурсу до процесів виробництва металевих конструкцій, ми вирішили розширити список навчальних проектів конкурсу пізнавальними екскурсіями на провідні виробничі підприємства України ».


Відзначимо, що щорічний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM , організатором якого виступає УЦСС, спрямований на популяризацію переваг сталевих рішень в середовищі підростаючого покоління архітекторів і проектувальників України. У поточному році конкурс буде проходити вже в третій раз.

Попередня реєстрація в поїздці обов'язкове. Для реєстрації необхідно зв'язуватися з координатором STEEL FREEDOM Вікторією Лимар: +38 (067) 407-81-55 < / a> або vika@steelfreedom.ua . Кількість місць обмежена.