Учасники STEEL FREEDOM 2017 відвідали завод Pruszynski в Польщі

26 березня, 2018

26-27 лютого студенти Київського національного університету будівництва і архітектури Олександра Кучковская і Олена Каменецька відвідали сучасне виробництво Pruszynski в Варшаві < / div>
#

Проект команди К-38 брав участь в категорії «Торгово-розважальний центр" IV Національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM і переміг в додатковій номінації партнера конкурсу за краще застосування матеріалів компанії Прушиньскі в проекті.

«STEEL FREEDOM - відмінний освітній проект, який дає можливість отримати потужний поштовх і старт майбутню кар'єру архітекторам і конструкторам, вчить їх не просто творити, а й співпрацювати, - розповів Вадим Пархоменко, Головний інженер компанії Прушиньскі. - Так, в минулому конкурсі призом від компанії Прушиньскі був відзначений проект студентів КНУБА, в якому учасники максимально органічно, на нашу думку, використовували матеріали Прушиньскі, за що і були нагороджені поїздкою до Польщі ».

За словами самих конкурсантів, ідея їх проекту полягала в тому, щоб створити простір ТРЦ, привабливе для постійного дослідження. Для цього були організовані проміжні рівні і мости-переходи в площині перекриттів. Основною метою проекту було довести відвідувача до кінцевої точки маршруту - експлуатованої покрівлі на другому поверсі будівлі. Головний маршрут при цьому складається з пандусів, що забезпечує можливість пересуватися не тільки маломобільних груп, а й велосипедистам, що створює можливість інтерактивного проведення часу в ТРЦ. Ще однією «фішкою» проекту став пасаж з торговими точками, який направляє відвідувача до центрального місця відпочинку всього комплексу - озеру. Прототипом образу будівлі була риба скат-манта, стиль життя якого - постійний рух, що як не можна краще відображає сучасний темп життя відвідувачів ТРЦ.

Ділячись враженнями від поїздки до Польщі Олександра Кучковская зазначила: «Я в захваті! Якби ми бачили наживо сам процес складання окремих конструктивних елементів до початку конкурсу, то нам би було легше працювати над проектом, і ми змогли б виспатися. Прогулянка по Варшаві також залишила тільки позитивні враження, незважаючи на досить морозну погоду ».

«Під час поїздки ми познайомилися з інженерами і директором компанії Прушиньскі, що дало нам можливість дізнатися відповіді на питання про конструкції і виробництво з перших вуст. Мені здається, це дуже корисно для нашої майбутньої діяльності », - поділилася Олена Каменецька.

Учасниці конкурсу відзначили, що їх вразили масштаби виробництва компанії Прушиньскі і процес виготовлення продукції. На додаток до відвідування заводу, організатори поїздки провели для дівчат екскурсію по центру Варшави, в ході якої крім історичних архітектурних об'єктів була можливість подивитися і сучасні будівлі міста, такі як ТЦ Zlotе Tarasy, Zlota 44 і ін.