Учасники STEEL FREEDOM 2014 зможуть скористатися досвідом Прушиньскі в своїх проектах

09 вересня, 2014
Один з найбільших виробників металочерепиці і профнастилу на ринку України компанія Прушиньскі, виступила офіційним партнером STEEL FREEDOM 2014.
#

Конструктивні рішення перекриттів, покрівлі та фасадів є вкрай важливі елементами, що впливають як на технічні параметри будівлі, так і на його архітектурну виразність. Для полегшення роботи учасників STEEL FREEDOM 2014 року, а також застосування в проектах передових конструктивних рішень, студенти зможуть скористатися всім переліком технічних напрацювань Прушиньскі в сфері сталевого будівництва при виконанні конкурсних завдань.


Коментуючи співпрацю Прушиньскі в рамках проведення STEEL FREEDOM 2014 року, генеральний директор ТОВ «Прушиньскі» В'ячеслав Колісник зазначив: «Ми раді бути партнерами цього унікального конкурсу! Ідея STEEL FREEDOM 2014 багато в чому відображає ті цінності, якими ми керуємося в роботі - прагнення до розвитку, креативний підхід, унікальність і сміливість рішень. Велику увагу ми приділяє якісної та ефективної інженерної підтримки фахівців будівельної галузі - інженерів, архітекторів і конструкторів. Я впевнений, що досвід нашої компанії буде корисний учасникам конкурсу, і ми з радістю готові їм ділиться! »


На допомогу учасникам партнер конкурсу надасть повний перелік технічної та інформаційної документації по несучих профнастилом, покрівельним і фасадних систем, а також зможе надавати консультаційну підтримку з технічних питань, пов'язаних із застосуванням продукції Прушиньскі в проектах STEEL FREEDOM 2014. Також на сайті компанії в розділі « Технічний ресурс » учасники конкурсу зможуть знайти доступні для перегляду та скачування відео та протоколи випробувань, інструкція і, таблиці навантажень, креслення, вузли в форматі dwg, корисні програми та додатки для розрахунку покрівельних і фасадних матеріалів, бібліотеку моделей для роботи в програмі SketchUp.

Довідка:

Компанія «ПРУШИНЬСКІ» - виробниче підприємство, що входить до провідної європейської групи компаній «Pruszynski», яка об'єднує більше двох десятків виробничих підприємств, розташованих в Польщі, Україні, Чехії, Німеччини та інших країнах Центральної та Східної Європи. Асортимент компанії «Прушиньскі» включає в себе 6 видів металочерепиці, панелі для фальцевой покрівлі, більше 30 видів профнастилу, фасадні касетони і панелі, внутрішні самонесучі касети, сендвіч-панелі, конструкційні оцинковані профілі. Різноманіття кольорів і покриттів, можливість перфорації і виготовлення продукції за індивідуальними розмірами, дає можливість втілити різні архітектурні рішення. Уся продукція виробляється відповідно до європейських і українських норм.