Учасники STEEL FREEDOM 2014 можуть скористатися додатковою допомогою організаторів

21 жовтня, 2014
З метою надання підтримки учасникам STEEL FREEDOM 2014 оргкомітет конкурсу запропонував студентам скористатися рядом опцій інформаційної та технічної підтримки.
#

Працюючи над проектами конкурсних завдань, учасники конкурсу можуть використовувати публікацію « Сталеві конструкції в архітектурі », в якій описані загальні принципи і приклади застосування металевих конструкцій в сучасних будівлях з архітектурної точки зору, а також міститься інформація про різні види несучих елементів, типах каркасів і вузлів будівель.

Для студентів організовані щотижневі консультації. Щовівторка в аудиторії №309 (кафедра металевих і дерев'яних конструкцій КНУБА, головний корпус) о 12:00 к.т.н., доцент кафедри металевих і дерев'яних конструкцій КНУБА Артем Білик проводить консультації з конкурсних завдань. Також учасники можуть отримати відповіді на питання, написавши листа координатору конкурсу, - Вікторії Лимар - vika@steelfreedom.com.ua.

З метою полегшення застосування в проектах передових конструктивних рішень перекриттів, покрівлі, фасадів, заповнення прорізів, підлогових покриттів і стельових систем, учасники конкурсу можуть скористатися консультацією фахівців компаній-партнерів конкурсу:

1. Підвісні системи та покриття для підлоги. Андрій Буренко - представник компанії Armstrong в Україні, aburenko.armstrong@gmail.com, (068) 720-24-672.

2. Архітектурні алюмінієві системи і отвори. Дмитро Каладжі - архітектурний консультант Reynaers Aluminium, dbt@reynaers.ua, (050) 444-60-223.

3. Покрівельні огороджувальні конструкції, фасадні. Вадим Пархоменко - головний інженер компанії «Прушиньскі», vparkhomenko@pruszynski.com.ua, (067) 247-66-35.