Учасників Steel Freedom залучили до роботи над проєктом соціального офісу у Маріуполі

15 жовтня, 2020

У Маріуполі реалізується об’єкт соціального офісу з приймальнею міського голови за проєктом призерів Steel Freedom 2019

#

У 2019 році Маріупольська міська рада стала замовником проєкту соціального офісу з приймальнею міського голови. У цій категорії конкурсу взяло участь 136 молодих архітекторів та конструкторів. Вони представили 45 унікальних проєктів. Роботи оцінювали за вісьмома критеріями. Серед них - архітектура, енергоефективність, конструктивна форма сталевих конструкцій і інші. Робота молодих архітекторів лягла в основу розробки проєкту. Головна умова конкурсу - розробити проєкт із застосуванням сталевих конструкцій, які мають ряд переваг.

Сергій Захаров, заступник міського голови м. Маріуполь:

«Завдяки вашим новаторським ідеям, ми побудуємо соціальний офіс з приймальнею міського голови, який не тільки виконає соціально значущу функцію для населення міста, а й стане магнітом на туристичному шляху по місту Марії. Наше бачення - трьохповерхова будівля з оригінальною архітектурою, яке буде асоціюватися з містом Маріуполь, з урахуванням всіх вимог енергоефективності, доступності та вимог державних будівельних норм».

В січні 2020 року у Маріуполі відбулося голосування проєктів Steel Freedom 2019 по створенню соціального офісу з приймальнею міського голови та мешканці міста обрали кращий проєкт до реалізації під шифром М-596.

Проєкт М-596 створила команда студентів з Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" у складі: Станіслав Зосім, Анна Бондар, Олександр Слободяник, Анжеліка Тригуб, Таїсія Чеснокова. Куратор команди: Тарас Руденко.

Нагадаємо, що соціальний офіс буде знаходитися в центральній частині м. Маріуполь на провулку Нахімова. Площа під забудову складає 3600 м. кв.

 

По проєкту вже проведено тендер на виконання проєктно-кошторисної документації. Обрана компанія ПП «Ремонтно-аварійна служба» (м. Маріуполь).

Андрій Дьяконов, засновник, ПП «Ремонтно-аварійна служба»:

«Ми раді запросити до співпраці молодих архітекторів та конструкторів, які створили чудовий проєкт соціального офісу. ЦНАП - проєкт з оригінальною архітектурою, який буде відповідати всім сучасним вимогам та стандартам. Такі конкурси, як Steel Freedom, прекрасна можливість для студентів продемонструвати свої таланти і реалізувати найсміливіші ідеї. Ми цілком підтримуємо подібні ініціативи, оскільки впевнені, що така співпраця дозволяє створювати яскраві проєкти для жителів Маріуполя».