Поїздка до Фінляндії і безкоштовні ліцензії ПО від компанії Trimble

25 вересня, 2019
Провідний світовий розробник програмного забезпечення Tekla Structures для BIM - проектування підтримує студентський конкурс STEEL FREEDOM
#

В цьому році компанія Trimble призначила додаткову номінацію при розробці конкурсних проектів:

1. За найцікавішу реалізацію конкурсного проекту в сталевих конструкціях, на думку компанії Trimble, команда учасників конкурсу отримає запрошення на один робочий день до головного офісу Trimble в Фінляндії (проживання оплачує Trimble, переліт туди-назад оплачують студенти). Додатково проект команди буде переданий на міжнародний конкурс Tekla BIM Awards. Обов'язкова вимога - використання безкоштовної Tekla Campus.

2. При використанні безкоштовного програмного забезпечення Tekla Campus для виконання проектування концепту конструкцій і демонстрації деталювання вузлів команда-учасник отримає подарунковий сертифікат (номіналом 2500 євро) на 1 безкоштовну ліцензію партнера-розробника Tekla на 2020 рік і передачу проекту на регіональний етап Tekla BIM Awards.

3. Команди-переможці (1, 2 і 3 місця) у кожній категорії отримають додаткові призи від компанії Trimble, як від партнера конкурсу STEEL FREEDOM.


Компанія Trimble пропонує професіоналам будівельної галузі різні рішення, починаючи з роботизованих тахеометрів і закінчуючи найсучаснішим програмним забезпеченням, що дозволяє якісно трансформувати процеси планування, проектування, будівництва та управління будівлями.


Цикл відеоуроків на YouTube по роботі з програмами Revit і Tekla Structures складається з:
1. Створення архітектурного ескізу в Revit
2. Створення моделі в Tekla Structure частина 1
3. Створення моделі в Tekla Structure частина 2

4. Випуску документації в Tekla Structure і експорт в Revit

Завантажити презентацію з корисними посиланнями від Володимира Яловенко, ПрАТ «АРКАДА».