Trimble Solutions традиційно підтримує архітектурний студентський конкурс Steel Freedom

24 вересня, 2021

Компанія Trimble, а саме підрозділ, що займається програмними продуктами Tekla Structures і SketchUp, виступає офіційним партнером архітектурного конкурсу.

В рамках конкурсу додатково оголошено номінацію Trimble, в якій буде відібраний найкращий конкурсний проект із застосуванням рішень Trimble.

#
Trimble протягом семи років підтримує студентський конкурс STEEL FREEDOM, надаючи учасникам навчальні відео і безкоштовний доступ до Tekla Campus для виконання конкурсних проектів.

У 2021 році команді в номінації Trimble буде вручений приз - річні ліцензії SketchUp Studio для всіх членів команди.
Переможцям на загальних підставах Trimble теж підготував приємні подарунки у вигляді майстер-класу по застосуванню новітніх технологій в будівництві (Trimble Connect / Rhino / SketchUp) і навчальних курсів, які допоможуть студентам на початку їх професійної кар'єри на міжнародному рівні.

"За результат опитування учасників Steel Freedom 2020 року 99% учасників конкурсу відзначили, що BIM підхід для них означає взаємодію протягом усього будівельного проекту. Це приємно спостерігати, як точно молоде покоління фахівців виділяє цінності в сучасному підході до роботи. Trimble завжди створював рішення, які дозволяють відкрито взаємодіяти всім учасникам проекту. Ми сподіваємося, що студенти на власному досвіді, розподіляючи ролі та обсяги робіт всередині команди, зможуть оцінити значення роботи з відкритими форматами IFC та проектування металоконструкцій в Tekla, оскільки в майбутньому їм допоможе це легко співпрацювати з фахівцями з різних розділів проекту. " - комерційний регіональний директор бізнес напрямку Технології для будівництва Trimble Solutions, Денис Купцов.

Капітан команди-переможця номінації Trimble 2020 року, Вадим Перестюк, інженер-конструктор з Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), додає - "Це був цікавий досвід не тільки в ролі конкурсанта Steel Freedom, а й досвід командної роботи. Ми дуже задоволені результатом і не плануємо зупинятися на досягнутому."

Що потрібно для участі в номінації Trimble?
- Показати в проектній документації концептуальну архітектурну модель в SketchUp
- Виконати деталізоване опрацювання вузла і / або сполук моделі металоконструкції в Tekla.
Мінімум 1 вузол повинен бути візуалізований> LOD 350 на фінальному планшеті проекту
- Конструктивна модель опублікована в Trimble Connect або вивантажено в форматі IFC (посилання необхідно розмістити в описі)
Повний каталог рішень знаходиться за посиланням.

Trimble разом з партнерами - компанією Аркада і SoftProm готові допомогти всім студентам у використанні рішень Trimble під час MeetUP 28 вересня і в Telegram групі.