STEEL FREEDOM 2020 - виклики вимагають змін

17 серпня, 2020
Trimble протягом шести років підтримує студентський конкурс STEEL FREEDOM, надаючи учасникам навчальні відео і відкритий доступ до Tekla Campus для виконання конкурсних проектів. Студенти можуть сміливо втілювати архітектурні ідеї за допомогою інструментів для проектування сталевих конструкцій, зібравши команду однодумців.
#

Другий рік поспіль компанія Trimble представила в рамках конкурсу окрему номінацію для команд, які на етапі розробки конструктивних рішень використали безкоштовну навчальну версію Tekla Campus. У 2020 році кращій команді за версією Trimble буде вручено головний приз - річні ліцензії SketchUp Studio для всіх членів команди і майстер-клас від експертів Trimble по застосуванню новітніх технологій в будівництві (Trimble Connect / Rhino / SketchUp).


Також Trimble подарує переможцям конкурсу (за 1, 2, 3 місце у двох номінаціях) участь в майстер-класі від експертів Trimble по застосуванню новітніх технологій в будівництві (Trimble Connect / Rhino / SketchUp).


Конкурс STEEL FREEDOM дає можливість молодим архітекторам і конструкторам заявити про себе, спробувавши свої сили в створенні реальних проектів для замовників з перспективою подальшого працевлаштування у провідних архітекторів України. Виклик, який учасники приймають, вчить головному - працювати в команді і разом досягати результатів.

"Проекти спортивних будівель - це завжди виклик, оскільки вони дозволяють реалізувати сміливі задуми архітектора і поставити складне завдання з моделювання унікальній геометрії перед конструкторами. Щоб виконати вимоги конкурсних завдань учасникам важливо на кожному етапі проекту навчитися взаємодіяти з колегами, пройшовши через створення концепту в зручному для себе програмному забезпеченні, передачу моделі на стадії АР для розробки конструктивних рішень в Tekla, передачу в розрахунковий комплекс і внесення правок для готового проекту. Такий підхід сподобається будь-якому замовнику міжнародного масштабу, тому що актуальні дані з інформаційної моделі допомагають швидко оцінити матеріальні і витрати часу. Якщо команда обере головним інформаційне моделювання конструкції, зробить це ядром свого проекту - то як мінімум виграє час для більш цікавих завдань і втілення ідей, замість виконання рутинних робіт. " - коментує комерційний директор Trimble Solutions Денис Купцов.

Як Tekla Campus допомагає у виконанні конкурсного завдання?
В технічному завданні STEEL FREEDOM 2020 заявлені дві категорії конкурсних проектів:
● створення багатофункціонального спортивно-навчального комплексу в м. Івано-Франківськ
● створення проекту стадіону у м. Маріуполь
Навчальні відео у відкритому доступі і спілкування з технічним консультантом Tekla Structures під час meetup допоможуть вам почати роботу в Tekla Campus з будь-якого проекту. Програмне забезпечення Tekla Structures застосовувалося в проектуванні і будівництві найбільших спортивних об'єктів для FIFA і Олімпіади по всьому світу - цей досвід доступний і для найактивніших учасників конкурсу STEEL FREEDOM 2020.

Як потрапити в номінацію Trimble в рамках конкурсу STEEL FREEDOM 2020?
Крім виконання основних умов конкурсу для участі в номінації Trimble командам необхідно:
1. виконати проектування сталевих несучих конструкцій каркасу в Tekla Campus
2. в архів з готовим проектом окремим файлом додати:
- принт-скрін загального вигляду моделі Tekla
- папку з моделлю
3. подати конкурсний проект до 2 листопада


Бажаємо успіхів усім учасникам!


Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, місія якої просування стали, як кращого матеріалу в будівництві і реконструкції об'єктів нерухомості.