Trimble підтримує Steel Freedom 2023

22 вересня, 2023
#

Компанія традиційно підтримує архітектурний студентський конкурс та оголошує про спеціальну номінацію з грошовою винагородою.

Trimble захоплюється стійкістю та наполегливістю українців, які продовжують навчатися та працювати в умовах війни.

«Побудова нової України стане однією з найбільших і найскладніших програм проєктування, інжинірингу та будівництва в історії. Сьогоднішні студенти університетів відіграватимуть ключову роль в її успіху», – говорить Том Остін, директор спеціальних проектів в Україні компанії Trimble.

В рамках конкурсу буде обрана команда-переможець в номінації Trimble, серед тих студентських команд, які використають для реалізації своїх проєктів SketchUp для архітектурного проєктування та Tekla Structures для проєктування будівельних конструкцій. Цього року команда-переможець отримає від компанії Trimble грошовий приз у розмірі € 1 000.

Щоб бути номінованими, студенти повинні виконати наступні вимоги:

  • • Створити концептуальну архітектурну модель в програмному забезпеченні  SketchUp.

  • • Виконати деталізоване опрацювання вузла або з’єднання конструктивної моделі в Tekla Structures. Мінімум 1 вузол повинен бути розроблений з рівнем деталізації  LOD 350 на фінальному планшеті проєкту.

  • • Опублікувати конструктивну модель на платформі для спільної роботи і публікації проєкту Trimble Connect або вивантажити її в форматі IFC (посилання необхідно розмістити в описі).

Trimble надає майбутнім архітекторам та конструкторам безкоштовний доступ до web-ресурсу Tekla Campus і навчальних відео для виконання конкурсних проєктів. Trimble разом зі своїм партнером в Україні – компанією Аркада готові допомогти всім студентам та кураторам команд у використанні рішень Trimble під час MeetUP зустрічей в Києві та онлайн.

Trimble розробляє технології, програмне забезпечення та послуги, які сприяють цифровій трансформації будівництва, пропонуючи рішення, що охоплюють всю галузь архітектури, інженерії та будівництва (AEC). Розширюючи можливості колективів на всіх етапах будівельного циклу, інноваційний підхід Trimble покращує координацію та співпрацю між зацікавленими сторонами, командами, етапами та процесами.