TRIMBLE підтримує архітектурний конкурс STEEL FREEDOM 2022, адже студенти готуються до своєї майбутньої ролі у відновленні України

26 вересня, 2022

Trimble – це технологічна компанія, яка сприяє кращому способу роботи, поєднуючи необхідні дані з інструментами для правильного виконання задач.

#

Як офіційний багаторічний партнер архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM, компанія Trimble підтримує українських студентів, надаючи їм доступ до новітніх технологій та програмного забезпечення Tekla Structures і SketchUp. Надаючи інноваційні інструменти, Trimble може допомогти завтрашнім архітекторам, інженерам і будівельникам реалізувати свої найамбітніші архітектурні ідеї для відновлення України.

В рамках конкурсу буде визначено переможця, якого номінує компанія Trimble. Переможець буде обраний на основі використання архітектурно-інженерного програмного забезпечення Trimble – SketchUp та Tekla Structures. Щоб бути номінованими, студенти повинні створити концептуальну архітектурну модель в SketchUp, структурну модель в Tekla Structures і використовувати платформу Trimble Connect для спільної роботи і публікації проекту.

 

Trimble надає учасникам конкурсу навчальні відео і безкоштовний доступ до web-ресурсу Tekla Campus для виконання конкурсних проектів.

У 2022 році команді-переможцю в номінації Trimble буде вручений приз – річна підписка на SketchUp Studio Education та сертифікат на навчальний онлайн-курс «Основи роботи з Tekla Structures” .

 

"Участь у конкурсі Steel Freedom є важливою віхою для багатьох майбутніх архітекторів, - говорить Том Остін, директор зі спеціальних проектів в Україні. "Компанія Trimble пишається тим, що підтримує цих студентів, які готуються до своєї ролі у відновленні України".

Що потрібно для участі в номінації Trimble?

−        Показати в проектній документації концептуальну архітектурну модель в SketchUp.

−        Виконати деталізоване опрацювання вузла або з’єднання конструктивної моделі в Tekla Structures. Мінімум 1 вузол повинен бути візуалізований> LOD 350 на фінальному планшеті проекту.

−        Конструктивна модель опублікована в Trimble Connect або вивантажено в форматі IFC (посилання необхідно розмістити в описі)

Trimble разом зі своїм партнером – компанією Аркада готові допомогти всім студентам у використанні рішень Trimble під час MeetUP 28 вересня в Києві.

 

Trimble разом з партнером - компанією Аркада готовий допомогти всім студентам у використанні рішень Trimble. Можете задавати питання  під час MeetUP 28 вересня і в Telegram групі.

Також в допомогу Відкритий курс по моделюванню в Tekla Structures відео-записи

Ідеї проектів виконаних в Tekla