Компанія ТПК виступила спонсором STEEL FREEDOM 2017

20 вересня, 2017
Один з найбільших українських постачальників комплексу будівельних матеріалів для покрівлі, фасадів і будівель, компанія ТПК, вирішила підтримати талановиту молодь в архітектурному студентському конкурсі
#

ТПК заснована в 1992 році у Львові, а сьогодні компанія - це 500 співробітників, 2 заводи і 32 філії. Компанія виробляє і реалізує широкий асортимент будівельних виробів із сталі: металочерепицю, профнастили, фасадні касети і панелі, внутрішні стінові касети, сендвіч-панелі, прогони і т.д.

«STEEL FREEDOM - це не тільки можливість студентам отримати визнання спільноти професіоналів та оцінку своїх робіт, а й унікальна можливість живого спілкування з колегами-архітекторами, представниками будівельних і проектних організацій, а також провідними постачальниками продукції. Обмін досвідом, нові знайомства, можливість побачити актуальні тенденції та напрямки в архітектурі та будівництві в різних регіонах України. - розповіла Директор ТПК-Україна, Анна Проценко. - Метою участі ТПК в конкурсі є підтримка і заохочення обдарованої молоді, залучення її до практичних дій для розвитку вітчизняної будівельної галузі, збагачення інтелектуального потенціалу України. Що може бути краще такого симбіозу як співпраця молодості і досвіду, творчості та якості ».

Варто відзначити, що виробництво продукції ТПК здійснюється на заводі в Київській області, оснащеному сучасним автоматизованим профілювання обладнанням провідних світових виробників.

Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2017 виступає Група Метінвест, офіційні партнери - компанії Tekla / Trimble, GreenCoat / SSAB, Прушиньскі, Сталекс, ТПК.