Світлотехнічна компанія SVL, партнер конкурсу Steel Freedom 2021, дарує подарунки за найбільш вдалу концепцію архітектурної підсвітки

14 вересня, 2021
#

SVL допомагає архітекторам та забудовникам реалізовувати запроектовані концепції освітлення у світлотехнічні рішення для внутрішнього освітлення  і для зовнішнього архітектурного освітлення об’єктів.

Валерій Калько, керівник світлотехнічної компанії SVL:
«Ми впевнені, що  штучне світло, як і природне світло має  великий вплив на людину. Якісне освітлення має за мету подобатися людині, підвищувати її працездатність, добре себе відчувати і в цілому жити краще. Саме тому ми стали партнерами конкурсу, щоб привернути більше уваги майбутніх архітекторів, дизайнерів та проектувальників на важливість якісного штучного освітлення».

SVL пропонує конкурсантам пропрацювати концептуальний зовнішній вигляд (нічний рендеринг), який буде мати запроектований об’єкт при застосуванні штучного освітлення.

Команду переможницю з найбільш вдалою концепцією архітектурної підсвітки чекає подарунок:

1.Сертифікат на суму 15 000 грн

2.Стажування з фінансовою винагородою в компанії SVL

Для цього студентам потрібно в профільному ПО використати будь-які джерела світла та зробити відповідний рендеринг будівлі.

Зовнішні джерела світла можна завантажити з сайту виробників освітлення та додати в бібліотеку профільного ПО - ies файли та 3d моделі світильників.

 

Сайти компанії: www.svl.ua та  svl.com.ua

Стаття про застосування штучного світла в архітектурі.

Каталог виробничої продукції.

 

В разі виникнення запитань або за додатковою інформацією будь ласка звертайтесь за наступними контактами:

Катерина (+38044) 251-80-02,kat.p@svl.com.ua

Сміливих рішень та успіху командам!