STUDENT STEEL TOUR - новий навчальний проект від УЦСС для студентів

29 березня, 2016

25 березня відбулася перша ознайомча поїздка учасників STEEL FREEDOM на завод з виготовлення металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК та Житомирський завод металевих конструкцій (ЖЗМК).

#

В ході одноденної поїздки учасники STEEL FREEDOM ознайомилися з особливостями і можливостями двох діючих підприємств, а також змогли простежити процес виробництва зварних металоконструкцій, починаючи з порізки сталевого прокату і закінчуючи фарбуванням готових виробів. Першою зупинкою поїздки став бучанський завод ЮТЕМ-ЗМК, оснащений новим обладнанням для розкрою й обробки прокату, а також виробництва, очищення та фарбування металоконструкцій. Учасники екскурсії також відвідали конструкторське бюро заводу, де змогли ближче познайомитися з роботою інженерів над реальними проектами будівель і споруд, виконаними із застосуванням сталевих конструкцій.

Поїздка на ЖЗМК, одне з найбільших українських підприємств з виробництва загальнобудівельних та мостових металоконструкцій, крім іншого, запам'яталася відвідуванням лабораторії підприємства, оснащення якої дозволяє проводити контроль вхідної сировини та всі етапи виробничого процесу. Система контролю якості на підприємстві дає можливість випускати високоякісну продукцію, що відповідає вимогам національних і міжнародних стандартів, в тому числі EN 1090.

Організатор STUDENT STEEL TOUR, Український Центр Сталевого Будівництва, дякує керівництво і фахівців ЮТЕМ-ЗМК та ЖЗМК за допомогу в підготовці поїздки і змістовні екскурсії.

у рамках другого STUDENT STEEL TOUR, наміченого на 27 квітня, учасники STEEL FREEDOM зможуть ознайомитися з особливостями роботи ще двох провідних українських вироб роб підприємств, які є учасниками УЦСС.