STEEL FREEDOM продовжує традицію створення конкурсних завдань на основі реальних проектів українських девелоперів

29 вересня, 2015

В цьому році організатори STEEL FREEDOM 2015 дають можливість студентам українських ВНЗ спробувати свої сили в реалізації проекту МФК або рекреаційного комплексу з застосуванням металевих конструкцій.

#

Першою категорією STEEL FREEDOM 2015 стало завдання на розробку проекту багатофункціонального комплексу в Голосіївському районі Києва, що базується на концепції компанії «Комплекс« Либідської ». Загальна площа ділянки під плановану забудову становить 6400 кв.м, а сам МФК може включати в себе приміщення різного функціонального призначення. Цікавою особливістю ділянки є можливість використання під стаціонарний паркінг довколишнє будівлю існуючого паркінгу. «З огляду на обмежену площу забудови, для нас, як інвестора будівництва, дуже важливо, щоб в майбутньому комплексі максимально грамотно поєднувалася виразна архітектура і ефективні планувальні рішення, чого неможливо домогтися без застосування металоконструкцій - зазначив Михайло Лісайчук, Голова правління« Комплекс «Либідської». - Ми з нетерпінням очікуємо результатів роботи молодих архітекторів, бачення яких вільно від обмежень, а креативна складова знаходиться на дуже високому рівні ».

Другий конкурсній категорією, в якій студенти можуть реалізувати свої ідеї, став проект рекреаційного комплексу в с. Люча, Косівського району, Івано-Франківської області, запланований до реалізації компанією «Юейпроперті». Спортивно-оздоровчий комплекс, центральним об'єктом якого стане 3-зірковий готель, дозволить відвідувачам поєднувати активний відпочинок, оздоровлення, фізичну й спортивну підготовку круглий рік. Як зазначив Олександр Абрамович, директор «Юейпроперті»: «Наявність в рамках заданої ділянки не одного, а декількох будівель з одного боку ускладнює роботу над конкурсним завданням, а з іншого дає можливість студентам спробувати свої сили в проектуванні об'єктів різного функціонального призначення».

Нагадаємо, що в торішньому STEEL FREEDOM 36 команд з 13 українських ВНЗ змагалися в двох категоріях конкурсу - «Реконструкція існуючого 4-поверхової будівлі в сегменті HARD LOFT», розташованого в Києві, і «Створення проекту окружного торгово-розважального центру" в Одеській області, в кожній з яких авторитетне журі визначило найкращі команди, які отримали крім неоціненного досвіду грошові призи.


Подивитися конкурсні завдання