STEEL FREEDOM запускає проект для молодих архітекторів

01 жовтня, 2018

Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва повідомила про третій номінації, в рамках Національного архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM 2018, для молодих архітекторів до 35 років в номінації «Створення проекту житлового будинку в сегменті доступного житла в м Маріуполь».

#

Згідно з умовами конкурсного завдання учасникам необхідно розробити архітектурну концепцію уніфікованого житлового будинку на 1 під'їзд в сегменті доступного житла в м Маріуполь з урахуванням можливої ​​майбутньої модифікації проекту в житлові квартали різної форми і кількості під'їздів. Обов'язкова умова конкурсу - застосування металевого каркаса.

Детальніше ознайомитися та завантажити конкурсне завдання тут

«За 5 років існування конкурсу ми випустили кілька потоків студентів, які вже сьогодні готові застосовувати отримані знання і досвід в реалізації проектів нерухомості в металевому каркасі, тому основне завдання 3-й номінації - залучення молодих архітекторів в практику роботи з металом», - прокоментувала Тетяна Колчанова, керівник конкурсу STEEL FREEDOM.

Учасники конкурсу - архітектори і конструктори до 35 років, які не є студентами. У розробці конкурсного проекту може брати участь як 1 учасник, так і група фахівців до 5 чоловік.

Підготовка конкурсних завдань починається з 1 жовтня і закінчується 12 листопада. 24 листопада, в рамках STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL 2018, будуть визначені фіналісти конкурсу.

Загальний призовий фонд по 3-й номінації становить 250 000 * гривень:

I місце - 150 000 гривень

II місце - 50 000 гривень

III місце - 50 000 гривень


Організатором конкурсу виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, за підтримки Групи Метінвест, компаній GreenCoat / SSAB, KRAFT, RUUKKI, Tekla / Trimble, Сталекс, ТПК, Sweetondale, а також Національної спілки архітекторів України.
Медіа-партнери: Pragmаtika, Architect, BuildPortal, DesignTalk, DomusDesign, Platforma, Proektant, Property Times, ProfBuild, ProfiDom, Vertaki, Хата, Капстроительство, Будівельний журнал, Соцпортал.

* Розмір премій зазначений після утримання податків (військовий збір 1,5% і податок на доходи фізичних осіб 18%), відповідно до Положення про конкурс на 2018 рік