24 листопада запрошуємо на STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL

16 листопада, 2018
#

В рамках фестивалю традиційно відбудеться презентація робіт фіналістів STEEL FREEDOM в трьох категоріях, визначення та нагородження переможців студентського конкурсу. Також відомі зарубіжні та українські архітектори розкажуть про вплив історичного минулого на сучасний стиль в архітектурі міст, нові тенденції використання міського простору і створення значущих архітектурних об'єктів.STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL пройде 24 листопада в AKKO International (просп. Перемоги, 40-Б, м Київ) з ​​9:00 до 20:00.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією. При реєстрації використовуйте промокод SF2018. Реєстрація на STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL


Програма STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL:

10:00 - Офіційне відкриття

10:30 - 14:10 - 20 презентацій проектів команд-фіналістів студентського конкурсу в категоріях «Реконструкція комплексу будівель під офісний центр» і «Створення концепції проекту комплексу будівель громадського призначення»

15:30 - 17:00 - 3 презентації проектів фіналістів конкурсу для молодих архітекторів в номінації «Створення проекту житлового будинку в сегменті доступного житла в м Маріуполь»

17:00 - 18:00 - Лекції від зарубіжних архітекторів

Andreas Lambrinos, Atelier Lambrinos, Амстердам - ​​Як сучасне проектування впливає на історичне минуле міст

Harry Ibbs, Head of BIM, Zaha Hadid Architects, Лондон - Впровадження технології BIM в архітектурну практику

18:00 - 20:00 - Нагородження переможців STEEL FREEDOM 2018, а також команд в додаткових номінаціях від спонсорів і партнерів конкурсу.

Організатором конкурсу виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, за підтримки Групи Метінвест, компаній GreenCoat / SSAB, KRAFT, RUUKKI, Tekla / Trimble, Сталекс, ТПК, Sweetondale, а також Національної спілки архітекторів України.