STEEL FREEDOM 2019 готовий до нового конкурсного сезону

01 серпня, 2019
Традиційно 1 вересня стартує щорічний студентський конкурс STEEL FREEDOM, який об'єднує студентів архітектурно-будівельних спеціальностей ідеєю створення проектів в металі в сегментах житлової та комерційної нерухомості з подальшою реалізацією.
#

За 5 років проведення конкурсу в STEEL FREEDOM взяли участь 793 студента з 16 ВНЗ України, які розробили 310 проектів в сталевому каркасі. Унікальна ідея конкурсу STEEL FREEDOM дозволяє молодим і талановитим архітекторам проявити свої можливості з перспективою подальшого працевлаштування у провідних архітекторів України, а також престижних компаніях України і за кордоном.

Цього року організатор конкурсу Асоціація Український центр сталевого будівництва підписала угоди про співпрацю з будівельними ВНЗ України, заручившись підтримкою керівництва і викладачів, які, стануть кураторами команд, будуть проводити консультації учасників на етапі розробки проектів. І найголовніше - конкурсний проект може бути представлений студентами до захисту, як курсова, контрольна або звітна робота в рамках навчального процесу.

На даний момент підписані меморандуми з:

  • Придніпровською державною академією будівництва та архітектури
  • Київським національним університетом будівництва і архітектури
  • Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка
  • Харківським національним університетом будівництва і архітектури
  • Одеською державною академією будівництва та архітектури


Умови конкурсу:

• У конкурсі беруть участь студенти 4, 5 і 6 курсів за спеціальностями: архітектура будівель і споруд, промислове і цивільне будівництво. Кількість учасників в команді від 1 до 5 чоловік.

• Учасникам конкурсу необхідно запропонувати оригінальні концептуальні рішення з застосуванням сталевих конструкцій в створенні проектів об'єктів нерухомості відповідно до технічного завдання.


В технічному завданні STEEL FREEDOM 2019 заявлені дві категорії конкурсних проектів:

• Створення проекту соціального офісу з громадською приймальнею міського голови в м Маріуполь. Замовник проекту Маріупольська міська рада.

• Створення проекту житлового комплексу Alfa Residence в м Дніпро. Вихідні дані для розробки проекту надані компанією UTG Residence, девелопер проекту - DC Evolution.


Конкурс STEEL FREEDOM 2019 стартує 1 вересня. Реєстрація команд-учасників з 1 по 30 вересня.
Термін подачі проектів до 6 листопада, фінал конкурсу 30 листопада 2019 р.


Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, місія якої просування стали, як переважного матеріалу в будівництві і реконструкції об'єктів нерухомості.Генеральний партнер конкурсу - Група Метінвест.

Офіційні партнери: GreenCoat / SSAB, Tekla / Trimble, Сталекс, Vikant, ЛІРА-САПР. За підтримки: Національної спілки архітекторів України.