Офіційне відкриття STEEL FREEDOM 2017 відбудеться 14 вересня

11 вересня, 2017

Місцем проведення урочистого відкриття STEEL FREEDOM 2017 стане центральний хол архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури.

#

В рамках заходу організатори STEEL FREEDOM поспілкуються з учасниками, розкажуть про історію та етапи розвитку конкурсу, поділяться інформацією про зміни в цьому році, відкриють секрети по підсумковим призів, а також познайомлять учасників з партнерами і девелоперськими компаніями Arricano і DIM, що висловили ідеї і майданчики для конкурсних завдань.

«Однією з цілей конкурсу є навчання молодих фахівців застосування в несучих каркасах і конструкціях будівель сучасних рішень і матеріалів зі сталі. Тому під час їх підготовки проектів ми активно підтримуємо учасників конкурсу консультаціями і створюємо сприятливі умови для комунікацій з партнерами і девелоперськими компаніями, - розповіла директор з розвитку УЦСС Тетяна Колчанова. - У рамках офіційного відкриття ми хочемо приділити увагу умовам подачі роботи, а також розповісти про можливості отримання консультацій у фахівців УЦСС і партнерів STEEL FREEDOM на будь-якому етапі реалізації конкурсного проекту ».

Офіційне відкриття STEEL FREEDOM 2017 відбудеться 14 вересня, з 11:30 до 12:30, в центральному холі архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури, за адресою: м Київ, вул. Преображенська, 2.

Прийом конкурсних заявок стартував 1 вересня і триватиме до 26 жовтня 2017 року. Фінал STEEL FREEDOM 2017, в рамках якого пройде захист проектів фіналістів, і будуть визначені переможці конкурсу, відбудеться 25 листопада.

Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2017 виступає Група Метінвест, офіційні партнери - компанії Tekla / Trimble, GreenCoat / SSAB, Прушиньскі, Сталекс, ТПК.