Сталеві рішення дозволяють отримувати додатковий прибуток - експерт

29 серпня, 2014

В рамках роботи Третього Міжнародного архітектурного форуму «Взаємодія архітекторів і девелоперів в нових ринкових реаліях» керівник Інженерного центру УЦСС Артем Білик представив доповідь на тему «Ефективне застосування стали в реалізації об'єктів комерційної нерухомості».

#

У своєму виступі Артем Білик сконцентрував увагу на ключових перевагах сталевих конструкцій, які дають можливість архітекторам і замовникам об'єктів комерційної нерухомості знаходити збалансовані рішення, що дозволяють об'єднувати в одній будівлі архітектурну виразність, функціональність і економічну ефективність будівництва.

Артем Білик розповів, що застосування сталевих конструкцій в багатоповерхових комерційних об'єктах дозволяє створювати відкриті планувальні рішення без внутрішніх колон, що значно підвищує функціональність приміщень для орендарів і збільшує корисну площу будівель для власників.

Розповідаючи про швидкість сталевого будівництва, Артем Білик зазначив: «При використанні металоконструкцій введення в експлуатацію торгового центру площею близько 60 000 кв. м можливий на 3 місяці раніше. Це дозволяє інвесторові отримати додатковий дохід в розмірі $ 3,8 млн ».


Серед переваг сталевих конструкцій, що дозволяють економити на будівництві комерційної нерухомості, Артем Білик виділив застосування перфорованих сталевих балок, високоміцних марок сталі, вогнестійких сталебетонних перекриттів зниженою висоти, а також ряд інших економічно виправданих конструктивних і проектних рішень.

Відзначимо, що Міжнародний архітектурний форум, партнером якого в цьому році виступив УЦСС, відбувся 11 червня в готелі «Прем'єр палас» і став ефективним майданчиком обміну досвідом професійних архітекторів, проектувальників і девелоперів.