Компанія SSAB традиційно виступає офіційним партнером конкурсу STEEL FREEDOM і підтримує інтерес молодих архітекторів в додатковій номінації

19 жовтня, 2020
#
Для участі в номінації необхідно дотримуватися таких умов:
- використовувати сталь з полімерним покриттям GreenCoat® і / або погодостійку сталь COR-TEN® при розробці конкурсного завдання
- правильно вказати назву матеріалу в проєкті

Приз за перемогу в номінації від SSAB - професійний архітектурний конструктор ARCKIT для вивчення архітектурного 3D-моделювання з великою кількістю деталей, що дозволяє досліджувати проєкти і швидко втілювати свої ідеї в життя.

Чому продукцію лінійки GreenCoat® називають екологічно чистою?

Ефективність покриттів нерідко приноситься в жертву екологічну чистоту, однак сталь з полімерним покриттям GreenCoat® для покрівель, фасадів та водостічних систем доводить прямо протилежне. Її довговічні покриття відрізняються вражаючою ефективністю в поєднанні з неперевершеними екологічними характеристиками в будь-яку погоду. З таких унікальних переваг і складається істотна економія. Продукція лінійки GreenCoat® розроблена за запатентованою біотехнологією з заміною істотної частки традиційних нафтопродуктів шведським рапсовим маслом.

Для натхнення учасників на нашому сайті ми підготували добірку цікавих покрівельних і фасадних рішень, реалізованих із застосуванням сталі з полімерними покриттями GreenCoat®. Ці проєкти стали лауреатами таких престижних національних і міжнародних премій в галузі архітектури як World Architecture Festival (WAF), RIBA, Plåtpriset, EAACEC, BNA і багатьох інших.
Міжнародні архітектурні проєкти із застосуванням сталі GreenCoat®, що досягли успіху
Екологічна сталь з полімерним покриттям GreenCoat® доступна в бібліотеці BIMobject®
Приклади реалізованих проєктів зі сталі з полімерним покриттям GreenCoat®

Модний тренд благородної "іржі" в архітектурі: COR-TEN® - сталь для архітектурних і дизайнерських рішень.

Погодостійка сталь COR-TEN® застосовується в архітектурі вже понад 50 років, сьогодні цей матеріал переживає своє нове народження - архітектурні рішення з елементами благородної "іржі" знаходяться на піку популярності по всьому світу. Поєднуючи в собі оксамитову поверхню і виразний зовнішній вигляд, вироби зі сталі COR-TEN® завжди виглядають витончено і вдало доповнюють будь-який дизайн-проєкт. Архітектори все частіше використовують сталь COR-TEN® для створення не тільки унікальних фасадів будівель, але і малих архітектурних форм: скульптур, вивісок, елементів ландшафту, а також меблів і інших предметів інтер'єру. Компанія SSAB є офіційним власником ліцензії на виробництво COR-TEN® з 1976 року і регулярно продовжує права на виробництво і використання цього бренду.
Дізнайтеся більше на безкоштовному вебінарі про погодостійких стали COR-TEN®.

«Steel Freedom - це відмінна можливість підтримати початківців архітекторів і розповісти їм про інноваційні екологічні продукти, які вже стали популярними в усьому світі. В рамках даного заходу наша компанія представляє погодостійку сталь COR-TEN® і сталь з полімерним покриттям GreenCoat®. Ця продукція є унікальною і не має аналогів за показниками екологічної чистоти - ми впевнені, що архітектура сьогодення і майбутнього все більше буде орієнтуватися на ці якості використовуваних матеріалів. А учасники конкурсу - це ті люди, які вже завтра будуть задавати напрямок розвитку будівельної галузі в нашій країні і світі в цілому. Успіху і натхнення молодим фахівцям!», - побажав Дмитро Горобець, Регіональний менеджер з продажу в Україні.