Відбувся другий TEAMEETUP

05 листопада, 2014
31 жовтня в київському креативному просторі «Часопис» пройшла зустріч організаторів і партнерів STEEL FREEDOM 2014 за учасниками конкурсу.
#

В рамках дружнього спілкування студенти змогли обговорити питання щодо виконання проектів конкурсних завдань, а також отримати консультації фахівців Українського Центру сталевого Будівництва (УЦСС), Reynaers Aluminium і Аrmstrong. Експертами TEAMEETUP виступили Олена Андрющенко та Володимир Яковенко з Reynaers Aluminium, Андрій Буренко від компанії Аrmstrong, а також фахівці Інженерного центру УЦСС - Артем Білик і Олена Ясін.

Учасниками зустрічі були сформовані тематичні круглі столи, на яких студенти мали можливість в форматі неформального спілкування отримати відповіді на питання, що цікавлять.

Варто відзначити, що гості церемонії пішли не з порожніми руками. Приємним доповненням до продуктивної бесіді став подарунок усім присутнім від Reynaers Aluminium - осінній випуск журналу REPORT.

Генеральним партнером конкурсу STEEL FREEDOM 2014 виступає компанія МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ, офіційні партнери - компанії Armstrong, Reynaers Aluminium і Прушиньскі.