Відбулися презентації конкурсу в Києві, Харкові, Дніпропетровську та Полтаві

10 вересня, 2014

Організатори STEEL FREEDOM 2014 провели презентацію архітектурного студентського конкурсу в чотирьох ВНЗ Центральної та Східної України.

#

З 2 по 5 вересня студенти 4-6 курсів архітектурних спеціальностей Київського національного університету будівництва і архітектури, Харківського національного університету будівництва і архітектури, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури і Полтавського національного технічного університету змогли ближче познайомитися з деталями проведення конкурсу STEEL FREEDOM 2014 .


На презентації STEEL FREEDOM 2014 організатори повідомили, що з 1 вересня і до 10 листопада всі зареєстровані учасники конкурсу зможуть реалізовувати свій творчий потенціал, створюючи оригінальні концептуальні проекти із застосуванням сталевих конструкцій за двома конкурсних завдань.


Після завершення прийому конкурсних робіт та їх технічної перевірки оргкомітетом, члени журі визначать переможців першого національного архітектурного студентського конкурсу. Фінальний акорд STEEL FREEDOM 2014 завершиться 18 грудня церемонією нагородження переможців, де автори кращих робіт будуть оцінені преміями від організатора конкурсу.


На презентації конкурсу у ВНЗ було відзначено, що активну консультаційну підтримку студентам при реалізації конструктивних рішень перекриттів, покрівлі, фасадів, заповнення прорізів, підлогових покриттів і стельових систем надаватимуть досвідчені фахівці компаній-партнерів STEEL FREEDOM 2014. < br /> Вже в найближчим часом презентація STEEL FREEDOM 2014 проїде в вищих навчальних закладах західного регіону Україна. Графік проведення презентацій можна знайти в Календарі конкурсу .