Відбулася відкрита зустріч організаторів STEEL FREEDOM 2014 зі студентами КНУБА

09 жовтня, 2014
09 жовтня в головному корпусі Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури відбулася зустріч організаторів, членів журі та партнерів архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2014 зі студентами та викладачами ВНЗ.
#

У вітальному слові присутніх заслужений архітектор України, член журі конкурсу Юрій Серьогін відзначив важливість проведення конкурсу STEEL FREEDOM 2014 року, який завдяки своїй концепції і грамотної організації дозволить студентам не тільки втілити свої найсміливіші і неординарні архітектурні ідеї, а й отримати неоціненний досвід в реалізації отриманих знань на практиці.

В рамках презентації організатори повідомили, що конкурс спрямований на створення інноваційних архітектурних проектів із застосуванням сталевих конструкцій в реалізації об'єктів комерційної нерухомості. При цьому завдання конкурсу не тільки залучити молодих фахівців до архітектурних можливостям стали, а й розповісти студентам про передових інженерних і технологічних розробках в області сталевого будівництва.

Конкурс стартував 1 вересня 2014 року і завершиться церемонією нагородження переможців в грудні поточного року. Уже сьогодні організаторами конкурсу відзначений підвищений інтерес з боку студентів, які підтверджують необхідність відродження конкурсного напрямки в ВУЗах.

Партнери STEEL FREEDOM 2014 року - компанії Armstrong, Reynaers Aluminium і Прушиньскі - повідомили, що готові надавати консультаційну підтримку учасникам конкурсу з будь-яких питань, пов'язаних з реалізацією конструктивних рішень перекриттів, покрівлі, фасадів, заповнення прорізів, підлогових покриттів і стельових систем. < / p>

Завершуючи зустріч, декан архітектурного факультету КНУБА Олександр Кащенко, зазначив, що конкурс стане важливим етапом навчання студентів архітектурних спеціальностей, а також хорошою платформою розширення арсеналу формотворчих інструментів в архітектурі для викладачів ВНЗ.