Компанія Рууккі Україна стала партнером архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2021

08 жовтня, 2021
#

Компанія «Рууккі Україна» оголошує номінацію - за найкраще застосування рішень Ruukki на покрівлі або фасаді в конкурсних роботах!
Приз номінації – графічний планшет Wacom Intuos кожному учаснику команди.

«Steel Freedom – це можливість для студентів архітектурно-будівельних спеціальностей для втілення найсміливіших архітектурних ідей із застосуванням сталевих конструкцій в проєктах і відмінна можливість для нашої компанії «Рууккі Україна» підтримати початківців архітекторів і розповісти їм про інноваційні екологічні сталеві продукти Ruukki, які вже стали популярними в усьому світі.  Для нас дійсно важливо поділитись високоякісними рішеннями з молодими фахівцями задля кращого майбутнього в сфері архітектури та дизайну», - повідомила керівник відділу маркетингу Оксана Кучеренко.


Інфо довідка про партнера:

За півстоліття компанія пройшла шлях від традиційного постачальника сталі до міжнародного постачальника комплексних рішень у будівельній та машинобудівній промисловості.

Ruukki Construction обслуговує споживачів у сфері будівництва, пропонуючи клієнту покрівельну продукцію та аксесуари, огороджувальні конструкції. У ряді країн компанія пропонує повний діапазон продукції та послуг – від проектування до установки, допомагаючи розвитку корпоративних клієнтів, серед яких інвестори та будівельні компанії.

Продукція Ruukki пропонується через офіційних партнерів компанії, дилерські точки продажів і магазини Ruukki Express. У Ruukki Construction працює близько 3 500 осіб на 20 виробничих підприємствах в Європі. З 2014 року Ruukki Construction увійшла в групу компаній SSAB. SSAB – це сталеливарна компанія, що базується в країнах Північної Європи та США, і представлена більш ніж в 50 країнах світу. В Україні Ruukki працює з 1997 року. У 2009 році був відкритий виробничий складський комплекс в Київській області.

Фінський концерн Rautaruukki був заснований в 1960 році великими фінськими сталеливарними компаніями за підтримки фінського уряду.

Напрямки діяльності

  • - Покрівельні матеріали з полімерним покриттям
  • - Сталеві водостічні системи, аксесуари для покрівлі
  • - Фасадні та покрівельні профлисти
  • - Фасадні огороджувальні конструкції