Reynaers Aluminium виступила партнером STEEL FREEDOM 2014

08 вересня, 2014
Провідна європейська компанія Reynaers Aluminium, що спеціалізується на розробці сучасних будівельних рішень, стала офіційним партнером архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2014.
#

Учасники конкурсу зможуть розробляти проекти, представлені в двох категоріях STEEL FREEDOM 2014 року, використовуючи багатий досвід та інноваційні розробки провідного європейського постачальника архітектурних алюмінієвих систем, що включають різноманітні конфігурації вікон і дверей, фасадів, розсувних дверей, систем сонцезахисту, зимових садів (веранд) , мансардних вікон, антимоскітних систем і систем вентиляції.

«Ми живемо в дивовижний час, коли завдяки новітнім технологіям, у кожного з нас є можливість бачити абсолютно дивні і неймовірні речі! - розповів архітектурний консультант компанії Reynaers, Дмитро Каладжі. - Саме, з цієї причини, команда Reynaers надихнулася участю в студентському архітектурному конкурсі STEEL FREEDOM, де ми з радістю готові поділитися своїм досвідом ».

Для спрощення роботи учасників конкурсу над фасадними, віконними і дверними конструкціями, в компанії Reynaers Aluminium запропонували ряд, як робочих інструментів, так і технічних ресурсів, які можна використовувати для натхнення. Наприклад, каталог міжнародних знакових проектів, виконаних з використанням систем Reynaers.

Довідка:

Reynaers Aluminium - провідний європейський постачальник надійних інноваційних архітектурних алюмінієвих систем, що включають різноманітні конфігурації вікон і дверей, фасадів, розсувних дверей, систем сонцезахисту, зимових садів (веранд), мансардних вікон, антимоскітних систем і систем вентиляції.

Крім широкої лінійки стандартних рішень, компанія створює рішення для складний проектних завдань. Дослідження, розробка нових продуктів і їх тестування проходить в Інституті Reynaers, найбільшому в Європі галузевому приватному центрі інновацій та досліджень, який розташований в м Дюффель (Бельгія). На додаток до цього, Reynaers надає повну технічну підтримку компаніям-переробникам алюмінієвих систем, замовникам і архітекторам.