Призерка STEEL FREEDOM 2020 успішно пройшла повний курс Revit Architecture від in.Lab School

11 березня, 2021
#

Стефанів Діана, студентка Національного університету «Львівська політехніка», виграла приз від in.Lab School за розробку проєкту в категорії "Створення проєкту багатофункціонального спортивно-навчального комплексу у м. Івано-Франківськ".

"Ще недавно отримала сертифікат для проходження курсу в in.Lab, тепер тримаю в руках про його закінчення. Хочу поділитися відгуком: я дуже рада, адже курси Revit, мені дуже знадобилися, оскільки люблю цю програму, і уміння в ній мені значно полегшують створення мого майбутнього дипломного проєкту. Конкурс STEEL FREEDOM мене дуже загартував на створення таких серйозних проєктів, тому диплом мені не страшний. Безліч нового досвіду, знань, здобула я незважаючи на те, що була тільки одна в команді. Тому на своєму досвіді можу сміливо зробити висновок: що потрібно не боятися, а пробувати, та, найголовніше - вірити у себе!" - розповіла Стефанів Діана.


Більше про розроблений проєкт в рамках курсу.


Курс Revit Architecture складався з 6 блоків:

  1. - знайомство з BIM проєктування (інтерфейс і налаштування програми, побудова бази проєкту, побудова геометрії будівлі, підготовка для візуалізації в Enscape)
  2. - занурення в деталі створення геометрії будівлі з деталізацією
  3. - знайомство з формотворними інструментами в Revit
  4. - знайомство з адаптивними елементами
  5. - об'єднання знань за формами
  6. - візуалізація та анімація в найпопулярнішому плагіні Європи

 

 

in.Lab School - школа для архітекторів і дизайнерів у сфері використання найпрогресивніших інструментів проєктування.

Експерти in.Lab School завдяки своєму досвіду проєктування створюють і проводять навчальні заходи (курси, воркшопи, лекції) для архітекторів і дизайнерів, а також для тих, хто прагне дізнатися щось нове та розвиватися.