Компанія Протан-Україна затвердила дві спеціальні нагороди для учасників STEEL FREEDOM 2020

05 жовтня, 2020

В цьому році компанія «Протан-Україна» затвердила дві спеціальних нагороди в рамках конкурсу: «За найкраще застосування покрівельних систем Protan» та «За компетентне застосування сифонно-вакуумної системи Dyka».

Спеціальна нагорода – подарунковий сертифікат магазину гаджетів «Цитрус» на суму 10 000 гривень (в двох номінаціях).

#

ТОВ «Протан-Україна» є ексклюзивним представником компаній PROTAN та DYKA в Україні. Наша головна ціль – забезпечити захист цінностей впроваджуючи новітні рішення.

PROTAN – норвезька промислова група, що являється світовим лідером в області мембранної технології. PROTAN розробляє і поставляє мембрани, покрівельні системи, системи вентиляції та технічний текстиль.

Маючи більше ніж 70-річний досвід, PROTAN розробив інноваційні рішення, що адаптовані до світового ринку і  відповідають вимогливим кліматичним умовам.

Про інноваційні системи, що можуть бути застосовані в проєкті:

- Вакуумна система – це унікальна покрівельна система PROTAN, де ПВХ мембрана вільно вкладається на покрівлі і механічно закріплюється лише вздовж парапетів. Головною умовою для влаштування вакуумної системи є умовна герметичність поверхні.

- Система готових листів Protan це 2-х і 4-х метрові полотна з поздовжніми смугами підвищеної міцності, попередньо приварені зі зворотньої сторони мембрани для подальшого механічного кріплення.

- Система прихованих смуг –  це полоса мембрани 2-х метрової ширини з привареними зі зворотньої сторони поперечними прихованими смугами підвищеної міцності для механічного закріплення.

 

PROTAN BlueProof -  це безпечна система, що була розроблена з використанням знань, досвіду та стійких традицій покрівельної галузі. Це унікальна система, що змінює сенс води на покрівлі. Вода вже не буде відводитися з покрівлі якомога швидше, а буде затримуватись на ній та поступово відводитися в систему ливневої каналізації так, щоб не перевантажувати її.

DYKA –нідерландський провідний виробник пластикових трубопроводів, що використовуються в житлових та промислових будівлях, а також в наземному, дорожньому та водному виробництві. Компанія DYKA існує більше 60 років і на сьогодні має філії в кількох європейських країнах: Нідерланди, Бельгія, Чехія, Польща, Словаччина, Румунія.

Системи трубопроводів DYKA використовуються в наступних сферах: системи внутрішньої каналізації, системи вентиляційних каналів, дренажні системи, системи дощової каналізації, системи фільтрації та інфільтрації дощової води, системи водопровідного транспорту, транспортування газу, електроустановки.

DYKA пропонує сучасну, економічно вигідну, просту та естетичну сифонно-вакуумну систему DYKA VacurainFlex. На відміну від традиційних систем сифонно-вакуумні системи працюють повним перерізом, не потребують ухилів та мають значно менші діаметри при тій же пропускній здатності.

Система DYKA VacurainFlex виготовляється з ударостійкого, модифікованого ПВХ. Система кріплень системи більш проста, так як ПВХ матеріал має відносно невеликі температурні деформації.

 

Дорогі друзі, ми висловлюємо свою готовність допомогти вам в проєктуванні та конструюванні покрівель та систем водовідведення, навіть найскладніших. Просимо звертатися в наш технічний відділ за консультаціями: e-mail ts.protan@gmail.com. При виборі переможця ми будемо оцінювати наскільки творчо та правильно були розкриті вказані вище теми. Ми впевнені, що знайомство з системами і продуктами PROTAN та DYKA буде мати продовження і реалізацію в ваші подальшій діяльності. Тож нумо втілювати найсміливіші задуми в дійсність!


Ознайомитись з матеріалами: презентація, відео (YouTube).


Представники компанії ТОВ «Протан-Україна», ТМ PROTAN та DYKA в Україні.