Подарунковий сертифікат від ПРОТАН-УКРАЇНА команді-учаснику STEEL FREEDOM 2019

02 жовтня, 2019

Компанія ПРОТАН-УКРАЇНА, представник норвезьких покрівельних систем Protan, в цьому році вперше виступає партнером STEEL FREEDOM, висловлюючи свою підтримку талановитим архітекторам і конструкторам.

#

Найцікавіша реалізація конкурсного проекту із застосуванням покрівельної мембранної системи Protan принесе команді студентів грошовий сертифікат Цитрус номіналом 10 000 від компанії ПРОТАН-УКРАЇНА.

«Друзі, нам пощастило жити в цікавій країні в цікавий час. Підтримаємо це цікавими проектами!
Мембрани Protan (Норвегія) відповідальні за п’ятий фасад – за покрівлю. Наші рішення і системи готові до всіх викликів, що висуває сучасний світ. Технологічні, стійкі до впливів, довговічні, екологічні – все це про покрівельні ПВХ-мембрани Protan.  
Шановні Конкурсанти!
Використовуйте мембрани Protan в своїх проектах і ви отримаєте:
- Підтримку в проектуванні і конструюванні покрівель будь-якій складності;
- Впевненість в практичній цінності вашого проекту;
- Можливість виграти подарунковий сертифікат Цитрус номіналом 10 000 гривень.
«Ми захищаємо цінності» цей слоган Protan – прояв відповідальності за те, що ми робимо. Приєднуйтесь до нашої команди!»,  – сказали керівники ПРОТАН-УКРАЇНА Ігор та Олександра Сидоренко.

ПВХ мембрани Protan монтуються на об'єктах різного призначення: ТРЦ і бізнес-центри, житлові та офісні будівлі, промислові будівлі, автосалони, склади.

Високоякісні пластифікатори і добавки надають мембран довговічність - покрівлі Protan успішно експлуатуються без ремонту десятки років. Антиковзке покриття, яке присутнє на всіх мембранах Protan, спрощує монтаж і підвищує безпеку експлуатації покрівель. Мембрани Protan не бояться, як низьких, так і високих температур, стійкі до ультрафіолету і можуть монтуватися в складних погодних умовах. Одна з важливих переваг мембрани - самозгасання, що не дозволяє полум'ю розповсюджуватися по покрівлі.

 

Ознайомитися з інтерактивним довідником по покрівельних систем.