Учасники STEEL FREEDOM розроблять концептуальний проект житлового комплексу в металевому каркасі

06 серпня, 2019
Девелопер житлового комплексу очікує від учасників конкурсу STEEL FREEDOM сміливі та оригінальні рішення при підготовці проектів.
#

Учасникам STEEL FREEDOM 2019 належить створити проект житлового комплексу бізнес-класу Alfa Residence, який входить до складу унікального мультифункціонального комплексу Alfa Mall (м. Дніпро, Запорізьке шосе, 25).

При реалізації проекту студентам необхідно дотримуватися основних умов архітектурно-планувальних рішень:
ЖК Alfa Residence повинен складатися з п'яти будинків бізнес-класу з загальною площею квартир не менше 52 000 тис. кв. м.

Максимальна поверховість - 25 поверхів

Підземний паркінг - 2 поверхи

Застосування металоконструкцій в каркасі будівель і оздобленні (фасадні панелі, касети, металеві декоративні елементи і ін.)

Завантажити конкурсне завдання

Вихідні дані для розробки проекту надані компанією UTG Residence і девелопером проекту DC Evolution.


Роман Савченко, генеральний директор компанії UTG Residence, про підтримку молодих талантів і очікуваннях в розробці проекту:

«Цієї весни ми анонсували будівництво найбільшого багатофункціонального комплексу Alfa Mall в Дніпро, до складу якого увійде 105-тисячний торговий центр і ЖК Alfa Residence. Ми запрошуємо студентів стати частиною цього грандіозного проекту і запропонувати оригінальне концептуальне рішення житлового комплексу Alfa Residence, який стане символом нової якості життя в місті Дніпро. Такі конкурси, як Steel Freedom, прекрасна можливість для студентів продемонструвати свої таланти і реалізувати найсміливіші ідеї. Ми цілком підтримуємо подібні ініціативи, оскільки впевнені, що колаборація учасників ринку, експертних асоціацій та креативних студентів дозволяє створювати яскраві проекти, які запам'ятовуються і виводити ринок на новий рівень».


Андрій Рижиков, СEO і керуючий партнер девелоперської компанії DC Evolution, про те, чому прийняли рішення подати проект на конкурс:
«Ми з цікавістю спостерігаємо, як сьогодні розвивається ринок сталевого будівництва. Якщо застосування сталі в проектах комерційної та промислової нерухомості поширена достатньо широко, то слова «житло» і «сталь» в одному реченні зустрінеш нечасто. ЖК Alfa Residence може стати прикладом першого в Україні ЖК, реалізованого з використанням сталевого каркаса. У прогресивному світі понад 50% житла зводиться зі сталі, у нас же в силу чи то усталених засад, упереджень таких проектів немає зовсім. Саме тому ми подали ЖК Alfa Residence на конкурс Steel Freedom, в рамках якого разом з організаторами та учасниками-конкурсантами маємо намір зробити прорив у свідомості споживачів та професійної спільноти. Ми впевнені: настав час розвінчати міф, що будувати житло зі сталі дорого і складно».


Нагадаємо, що реєстрація учасників конкурсу STEEL FREEDOM 2019 стартує 1 вересня і триватиме до 30 вересня. Термін подачі проектів до 6 листопада.

 


Організатор конкурсу - Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва.
Генеральний партнер конкурсу - Група Метінвест.
Офіційні партнери: GreenCoat / SSAB, Tekla / Trimble, Сталекс, Vikant, ЛІРА-САПР.
За підтримки: Національної спілки архітекторів України.